15 trikov ošetrovateľov zvierat, ktoré používajú na ich odváženie

Prinášame vám stupnicu tých najroztomilejších malých kamarátov, ktorí sa museli vážiť. Nielenže sú ich obrázky rozkošné, ale tiež odhaľujú, aké druhy trikov, stupníc a pomôcok používajú ošetrovatelia na váženie svojich kamarátov. Od váženia nič netušiacej koaly, ktorá sedí na vetve stromu, až po sovu, ktorá vyzerá ako zabalené burito vám ponúkame tie najrozkošnejšie obrátky zvieratiek pri vážení.

#1

Kangaroo 

#2

reddit

#3

erinruberryReport

Emily Greenhalghovú morská biologička a vedkyňa, ktorá pracovala v akváriu v Novom Anglicku v Bostone poslala obrázok detského tučniaka. Emily vysvetlila, ako vyzerá postup váženia divých zvierat.

„Udržanie divého zvieraťa na jednom mieste, aby ste ho mohli presne odvážiť, môže byť trochu výzva.“ Emily ďalej vysvetľuje, „plastové vane a kontajnery sú spojkami. Tučniaky sa jemne umiestnia do plastovej nádoby a potom sa nádoba umiestni na váhu, aby sa dosiahlo presné meranie.“

#4

The Raptor Center

#5

amivitaleReport

#6

ZooBornsReport

Ku každému zvieraťu sa pristupuje individuálne, čo sa týka pravidelnosti vyšetria a váženia. Napríklad „Zelená morská korytnačka v akváriu, Myrtle, absolvuje dvakrát ročne kompletné ošetrenie, vrátane merania hmotnosti, ultrazvuku a odberu krvi.“ Medzitým, „obrovské anakondy v akváriu absolvujú kontrolu raz ročne rovnako ako človek.“ Mláďatka tučniakov afrických, ktoré sa narodili v akváriu, sa oveľa častejšie kontrolujú a vážia.

#7

OaklandZooReport

#8

EmWritesScienceReport

#9

ZooSalzburgReport

#10

motherfarmReport

#11

virginiazooReport

#12

reddit

#13

CamParkZooReport

#14

SamTrullReport

#15

reddit

Zdroj: www.boredpanda.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “15 trikov ošetrovateľov zvierat, ktoré používajú na ich odváženie”