Aneta Parišková sa objavila na verejnosti: “Áno, tá pani so slnečnými okuliarmi a krátkymi vlasmi som ja!”

Aneta Parišková len prednedávnom odhalila svojim fanúšikom, že bojuje s rakovinou. No aj napriek tomu ukazuje na sociálnych sieťach, že má vždy dôvod na úsmev a silu bojovať. Minulú sobotu (13.6.) sa po istom čase ukázala aj na verejnosti. Štyri steny nemocničnej izby, kde bola bez rodiny tak vymenila za čas strávený s tými najdrahšími. Jej deti sa tak cez víkend zúčastnili 1. svätého prijímania, ktoré si moderátorka nenechala ujsť.

 

Aneta stavila na parochňu

“Danko a Gabko dnes mali 1. svaté prijímanie Mali z toho veľkú radosť a hlboký zážitok,” napísala ku krásnym rodinným fotkám. Podľa Anetinych slov, práve viera jej dodáva silu a nádej pri boji so zákernou chorobou. V to isté dúfa aj pri jej synoch, ktorých učí k úprimnej viere v Boha. “Teším sa, že som mohla byť pri tom (áno, tá pani so slnečnymi okuliarmi a krátkymi vlasmi som ja),” dodala na záver. Na fotografii sme ju naozaj skoro nespoznali no tento nový vzhľad jej určite pristane, rovnako ako široký úsmev od ucha k uchu.

 

 

 

Pristane to podľa Vás Anete aj v parochni?

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Aneta Parišková sa objavila na verejnosti: “Áno, tá pani so slnečnými okuliarmi a krátkymi vlasmi som ja!””