Maroš Kramár si poriadne zavaril: TV JOJ vyvodila z incidentu tvrdý záver!

V posledných dňoch sa médiami premieľa kauza sexuálneho obťažovania. Maroš Kramár v priamom prenose Inkognita obchytkával na zadku vizážistku. Veľa ľudí tento incident pobúril no vyjadrenie Maroša Kramára ich nenechalo chladným, no niektorí sa Kramára dokonca zastávali. K incidentu sa konečne vyjadrila aj samotná televízia, ktorá sa rozhodla urobiť razantný krok.

https://www.facebook.com/1391400805/videos/10222500504686661/

 

Maroš Kramár tak má pocit, že za nič sa ospravedlňovať nemusí, pretože išlo iba o žart. Vedenie TV JOJ má však na incident úplne iný názor. „Kramár sa v Inkognite tak skoro neobjaví. Televízia nebude v blízkom čase vysielať časti, v ktorých je on,“ znelo vyjadrenie generálneho riaditeľa TV JOJ, Marcela Gregu pre cas.sk.. 

Napriek tomu, že herec nepovažuje svoje konanie za ospravedlneniahodné, od televízie tak dostáva dočasnú stopku. „Televízia JOJ sa celou situáciou od jej vzniku zaoberá, hlavní aktéri dostali zatiaľ upozornenie, čím sa to, samozrejme, nekončí a problém je v riešení,“ doplnila vyjadrenie PR manažérka Katarína Gajdošíková pre cas.sk..

zdroj:hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Maroš Kramár si poriadne zavaril: TV JOJ vyvodila z incidentu tvrdý záver!”