Maroš Kramár si poriadne zavaril: TV JOJ vyvodila z incidentu tvrdý záver!

V posledných dňoch sa médiami premieľa kauza sexuálneho obťažovania. Maroš Kramár v priamom prenose Inkognita obchytkával na zadku vizážistku. Veľa ľudí tento incident pobúril no vyjadrenie Maroša Kramára ich nenechalo chladným, no niektorí sa Kramára dokonca zastávali. K incidentu sa konečne vyjadrila aj samotná televízia, ktorá sa rozhodla urobiť razantný krok.

Security Check Required

No Description

 

Maroš Kramár tak má pocit, že za nič sa ospravedlňovať nemusí, pretože išlo iba o žart. Vedenie TV JOJ má však na incident úplne iný názor. „Kramár sa v Inkognite tak skoro neobjaví. Televízia nebude v blízkom čase vysielať časti, v ktorých je on,“ znelo vyjadrenie generálneho riaditeľa TV JOJ, Marcela Gregu pre cas.sk.. 

Login * Instagram

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

Napriek tomu, že herec nepovažuje svoje konanie za ospravedlneniahodné, od televízie tak dostáva dočasnú stopku. „Televízia JOJ sa celou situáciou od jej vzniku zaoberá, hlavní aktéri dostali zatiaľ upozornenie, čím sa to, samozrejme, nekončí a problém je v riešení,“ doplnila vyjadrenie PR manažérka Katarína Gajdošíková pre cas.sk..

zdroj:hitky.sk