Nevesta si svoje svadobné šaty objednala online. Ked‘ si ich potom vyskúšala, bola zhrozená

Svadobný deň ja pre každú nevestu dňom splneného sna, kedy si oblečie nádherné šaty a všetká pozornosť sa v ten deň venuje len jej a jej ženíchovi. Niektoré nevesty si svoje šaty vyberajú už rok pred svadbou v luxusných salónoch a naopak niektoré to nechajú na náhodu a svoje šaty si objednajú cez internet.

Podobne to urobila aj jedna nevesta, ktorá má doma už dcéru v tínedžerskom veku, ktorá všetko samozrejme ofrfle a tak tom mala  ešte o čosi ťažsie. So svojím zážitkom s vyberaním svadobných šiat sa nevesta podelila na jednom fóre pre mamičky.

,,O tri týždne sa vydávam. Bude to iba jednoduchý obrad na úrade, naše štyri deti a my dvaja. Kúpila som si šaty, no moja 14 ročná dcéra povedala, že ich neznáša a že v nich vyzerám ako niečo z 80. rokov. To mi teda na sebavedomí nepridalo. Čo si o nich myslíte?“

Žena si objednala z internetového obchodu tieto šaty:

No vyzerala v nich takto:

Niektorým ženám sa na spomínanom fóre jej moderné šaty veľmi pácili, no našli sa aj také, ktorým nesedel strih šiat s jej vekom a preto jej poradili, aby šla skôr do niečoho iného. Žena sa tak rozhodla objednať si ešte jedny šaty s ktorými už bola veľmi spokojná a napokon sa v nich aj vydala.

Boli to tieto šaty:

47 ročná nevesta v nich vyzerala nasledovne: