Pravdivé slová trojnásobnej mamičky: Zuzana Kanócz hovorí všetkým matkám z duše

Dá sa povedať, že materstvo je ozaj krásna vec no povedzme si pravdu nie je to pre každú z nás. Na prvý pohľad sa to nemusí zdať ako ťažká životná cesta veď deti sú radosť. No aj takáto radosť v podobe rastúcich ratolestí vie byť poriadne náročná či už fyzicky ale aj psychicky.

Pravdivé a možno trochu “drsné” slová povedala o materstve aj trojnásobná mamička Zuzana Kanócz. Na sociálnej sieti tak s ňou mnohé mamičky môžu iba súhlasiť.

💜💜💜

No Description

 

Zuzana Kanócz vychováva so svojim partnerom Jurajom Lojom spolu 3 deti – Lucasa, Izabellu a najmladšiu Leylu. Kedysi bola Zuzana jednou z najobsadzovanejších slovenských herečiek no teraz svoju pozornosť venuje hlavne svojej rodine. To jej však dáva určite zabrať čo dala najavo aj na svojom Instagrame.

Tam ku svojim fotografiám pridala popis, v ktorom sa verejne priznáva ako na ňu materstvo pôsobí.

🏝KARiBiK🏖. ☀️🌊☀️🌊☀️

No Description

 

Kedy už budú samostatné 

“Mami, ty máš veľmi veľké brucho ! Dúfam,že nebudeš mať ďalšie dieťa! “ 😳 😅. Áno , dobre som sa najedla 😆 a detská úprimnosť siaha až tam hore ✨. ❤️,”

začala svoje vyznanie. Netají sa ani tým, že jej 3 deti úplne stačia a s veľkým obdivom sa tak pozerá na ženy, ktoré majú viac detí. “Nebude treba umývať , prebaľovať , dvíhať , obliekať , utierať ,kojiť (Ajkeď to nadovšetko milujem ) behať, baliť , atď atď atď …” píše Zuzana o tom, že sa už nevie dočkať kedy budú jej deti konečne samostatné.

„Mami, ty máš veľmi veľké brucho ! Dúfam,že nebudeš mať ďalšie dieťa! “ 😳 😅. Áno , dobre som sa najedla 😆 a detská úprimnosť siaha až tam hore ✨. ❤️ Pravdupovediac bohate mi stačia 3. A úprimne obdivujem všetky mamy , ktoré majú viac detí a tiež sa priznávam , že sa teším kedy budú moje všetky samostatné . Nebude treba umývať , prebaľovať , dvíhať , obliekať , utierať ,kojiť (Ajkeď to nadovšetko milujem ) behať, baliť , atď atď atď … A veta, že malé deti malé starosti veľké deti veľké starosti , na mňa nezaberá , skôr ma už aj trochu vytáča , keď mi to niekto šplechne do tváre . Lebo ja nehovorím o starostiach , (lebo Šak jasné kazdý vek so sebou niečo prináša), ale o fyzickej ( aj psychickej ) námahe ktorú denne pri malých deťoch človek zaživa, lebo fakt je ten, že okolo malých detí sa človek strašne veľa namaká. Takže teraz siedmim rokom už naozaj začínam cítiť maximálnu vyčerpanosť . Ajked Leyla je teraz v tom najrozkošnejšom veku, a niekoľko krát do dňa sa z nej rozplývam, ajtak je pravda tá, že je to najnáročnejšie obdobie od jej narodenia . Určite nie som jediná , ale určite sú aj také ktoré to zvládate ľavou zadnou💪😅Ako je to u vás ? #milujemsvojedeti 😉 #nestazujemsalenkonstatujem

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

Záťaž na psychiku

Aj tak najviac zo všetkého ju vie vytočiť veta “Malé deti, malé starosti – veľké deti, veľké starosti”. Pri výchove detí sa podľa nej nedá hovoriť o starostiach (okrem tých spojených z vekom matky) ale skôr o fyzickej a psychickej záťaži. “Okolo malých detí sa človek strašne veľa namaká.

Takže teraz siedmim rokom už naozaj začínam cítiť maximálnu vyčerpanosť,” priznala. Napriek tomu, že jej najmladšia dcéra Leyla je vo veku, v ktorom sa nad ňou každú chvíľu rozplýva je to jedno z najťažších období od jej narodenia. “Určite nie som jediná , ale určite sú aj také ktoré to zvládate ľavou zadnou💪😅,” dodáva na záver.

Po dvoch týždňoch strávených v lese opäť späť . Krásne bolo, krátko bolo , ako vždy 😄 je vzácne, že máme kam ísť ,keď chceme vypadnúť z mesta , je vzácne že máme za kým ísť aby sme sa mohli znova po čase objať , je vzácne že máme pri sebe ľudí , ktorý nám pomôžu keď o to prosíme , je vzácne , že vieme našim deťom podať pomocnú ruku keď to potrebujú ❤️🧚🏻‍♀️. Sú takí ktorí toto šťastie nemajú . Je ich na svete žiaľ veľmi veľa. KLUB DARCOV vo @viacnezsperk spája ľudí ochotných pomôcť, vďaka ktorým je možné rýchlo a flexibilne pomáhať priamo v teréne, práve tam, kde je to najviac potrebné. Vaša pravidelná mesačná pomoc vo výške akú si sami zvolíte umožnuje reagovať rýchlo a účinne v krízových situáciách. Príspevky z Klubu darcov sú využívané predovšetkým na: -pokytnutie neodkladnej zdravotnej pomoci, ako je záchrana života, komplikovaný pôrod, úraz dieťaťa. -jedlo pre siroty a dlhodobo chorých, ktorí nemajú svojich pravidelných podporovateľov -učebné pomôcky pre lokálne „školy pod stromami“ – úhrada školného pre siroty, ktoré ešte nemajú podporovateľa -štipendium pre študentov stredných škôl z chudobných rodín -pomoc rodinám postihnutých záplavami v období dažďov Pre viac informacií ako sa stať členom KLUBU DARCOV pošlite email na: [email protected] majte krásne dni 🧡 všetkým ktorý sa zapojíte zo srdca ďakujem 🧡#kena #afrika #viacnezsperk #pomoc #rodina #detivafrike @viacnezsperk

No Description

 

Súhlasíte so Zuzanou aj Vy?