Premiér Matovič sa pochválil manželkou a dcérami. Kvôli situácii v krajine bohužiaľ netrávia spolu veľa času

Od kedy Igor Matovič (OĽaNO) v marci nastúpil na post premiéra sa ani nezastavil. Prekvapila nás pandémia koronavírusu, s ktorou musel okamžite bojovať. Rôzne rokovanie a robenie veľmi dôležitých rozhodnutí v rámci epidemiologických opatrení mu ukrojili značnú časť z času stráveného s rodinou. Aj napriek týmto ťažkým časom po jeho boku verne stojí jeho manželka Paulína (43) a ich 2 dcérky Rebeka a Klára.

 

So svojimi troma pokladmi sa tak práve pred pár dňami na svojej sociálnej sieti pochválil. “Kým tatko ve velkém meste vážne veci rijéši, jeho lásky sa fčera v levandule focá,” napísal pod krásnu rodinnú fotografiu, na ktorej on sám chýba. Jeho manželka si síce nárokovala aspoň na jeden víkend v mesiaci strávený s rodinou no momentálna situácia to však znemožňuje. 

https://www.facebook.com/igor.matovic.7/posts/10219738044854082

 

Slová chvály

Fotografia si hneď získala srdcia ľudí, ktorí pod ňou nešetrili slovami chvály. “Manželka vyzerá ako čerstvá 25-tka!” napísala istá Jana. Okrem toho smerovali aj slová chvály priamo na našeho nového premiéra: “Za mňa palec hore… Keď už pre nič iné, tak aspoň za to, že: funkčná rodina= funkčná spoločnosť. Žiadne frajerky, žiadne slniečka, žiadne zlaté tehly, žiadne gorily, žiadne tety Anky…. A jamky v lícach, čo sa pekne usmievajú a pritom…. Minimálne si na vás vážim hodnoty, ktoré zdieľate,” píše František.

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Premiér Matovič sa pochválil manželkou a dcérami. Kvôli situácii v krajine bohužiaľ netrávia spolu veľa času”