Ste zanietená workoholička? Vrások vás rýchlo zbaví jedine galvanická žehlička

Času nazvyš dnes nemá nikto. Napriek tomu, že nás v poslednej dobe trochu zbrzdila vírusová kríza, práce, stresu a povinností je stále veľa. A ak by aj náhodou nebolo, k dokonalej pleti bez vrások určite neprispieva ani neustála sociálna izolácia alebo karanténa.

Našťastie to môžete zmeniť. Niekedy si stačí obliecť len krásne nové letné šaty, prípadne si zájsť na kozmetiku. S objednávkami a voľnými termínmi to ale tiež nevyzerá ružovo. Preto je pre mnohé z vás jediným riešením dôkladná domáca starostlivosť.

Pre tie z vás, ktorých sa to týka, máme novinku.

Galvanická žehlička sa postará o krajšie líčka

Starnutie je prirodzený proces, s ktorým majú ale mnohí z nás stále veľké problémy. Nevýhodou je, že prvé náznaky vyššieho veku sa začínajú prejavovať na najviditeľnejších miestach – na našej tvári.

Tie z vás, ktoré majú šťastie prameniace z genetickej výbavy po rodičoch je to jednoduchšie, ale čo tie ostatné? Krémy a viac či menej invazívne zákroky sú jedným riešením? Nie!

Veľmi prospešná a účinná na vyhladenie vašej pleti a líčok môže byť práve moderná galvanická žehlička.

Mikroprúdová žehlička na vrásky je profesionálnym salónovým ošetrením pleti v pohodlí vášho domova, vďaka ktorej získate hladkú pleť bez výrazných vrások a poškodení. Už po jednom použití sa budete cítiť lepšie, pretože vaše vrásky budú menšie.

Na akom princípe funguje?

V podstate je to veľmi jednoduché. Prvý krok procesu galvanickej technológie využíva záporné nabitie elektrických prúdov na odstránenie nečistôt cez vrstvy kože.

Druhý, kladne nabitý elektrický prúd na to, aby omladzujúce prísady, živiny a zvláčňujúce zložky prenikli hlbšie do pokožky.

Plastickí chirurgovia, kozmetológovia a estetici využívajú silu galvanickej reakcie na kožu ako vysoko účinný neinvazívny kozmetický postup na omladenie tváre na spevnenie, zjemnenie a zníženie vrások.

Avšak, profesionálne kozmetické ošetrenia, dokonca aj neinvazívne, stoja samozrejme stovky eur. Vy si ich môžete kúpou galvanickej žehličky ušetriť a na výber elegantných dámskych spoločenských šiat použiť.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Ste zanietená workoholička? Vrások vás rýchlo zbaví jedine galvanická žehlička”