Táto žena si zobrala lásku svojho života aj napriek tomu, že mu ostáva len pár mesiacov života

Mnoho ľudí si neuvedomuje hodnotu zdravia až kým o neho neprídu jeho príbuzní, alebo v najhoršom prípade oni sami. Rovnako tomu bolo aj v živote mladého páru Chasea Smitha a Sadie Mills, ktorí sa len po niečo vyše roku spoločného randenia rozhodli spečatiť svoju lásku svadbou, ktorá sa konala 29. apríla.

Nebolo by na tom nič nezvyčajné až na fakt, že len krátko pred svadbou sa pár dozvedel zdrvujúcu správu. Chaseovi lekári oznámili, že sa má pripraviť na najhoršie. Chaseovi diagnostikovali Ewingov sarkóm, čo je vlastne zriedkavý a veľmi nebezpečný typ rakoviny. Sadie aj napriek tomu, čo vie, o svadbe prezradila, že to bol najlepší deň jej života. Svadba sa dokonca odohrávala na mieste, kde si dali svoj prvý bozk.

Jeff Mills

Jeff Mills added a new photo.

Mladá žena prezradila, že miesto svadby vlastne vybral Chase. Ked‘ sa s týmto nápadom podelil so snúbenicou, tá okamžite súhlasila, pretože vždy chcela mať svadbu pod holým nebol. Chase má len 18 rokov, no rozhodol sa so svadbou nečakať, aj ked‘ boli jeho plány úplne iné. Plánoval dokončiť vysokú školu, no ked‘ sa dozvedel, že rakovina, ktorou trpel už v detstve sa mu vrátila, neváhal ani chvíľu. Lekári mu prezradili, že má nádory doslova na celom tele, nevynímajúc lebku, mozog, pľúca a ani ramená.

Jeff Mills

Jeff Mills added a new photo.

Chase prezradil: „Vedeli sme, že to chceme už predtým, no nevedeli sme, že sa naša svadba uskutoční takto skoro. Aj napriek tomu, že množstvo ľudí by hovorilo, že sme sa brali len preto, lebo tu čoskoro nebudem, to nie je skutočný dôvod. Bol to skôr akýsi impulz, ako prebudenie. Je to ako keby nám niečo hovorilo, že máme byť dvaja a nemáme to odkladať.“

Jeff Mills

Jeff Mills added a new photo.

Podľa Chasa bol najkrajší moment svadby chvíľa, ked‘ jeho nastávajúca kráčala k oltáru. Okrem toho spomenul, že má najlepších rodičov, akých mohol mať. Rodičia ho podporili aj v momente, ked‘ im povedal, že sa chcú vziať. Neváhali ani sekundu a práve preto ich Chase tak miluje.

Jeff Mills

❤️❤️❤️

Moment, ked‘ Sadie kráčala k oltáru opísal ako neuveriteľný, pretože ju celý deň nemohol vidieť a tak si oveľa viac vážil to, že ju konečne vidí. Okrem toho ten moment opísal ako úder do hrude. Chase dodal: ,,Ked‘ som sa počas svadby rozplakal, bolo to preto, že dôverujem Bohu a práve s ním som dokázal to, čo som vždy chcel.“ Chase na záver potvrdil, že jeho manželka je jediná, ktorá mu dokáže počas náročných chvíľ pomôcť. Len ona ho počas silných bolestí dokáže upokojiť tak, aby na svoje trápenie nemyslel.

zdroj: IndyStar