Aneta Parišková opäť na obrazovkách: Radosť z návratu do práce po 11 týždňoch vôbec neskrývala

Ešte začiatkom mája začala internetom kolovať správa o zdravotnom stave moderátorky novín TV JOJ, Anete Pariškovej.

Tá sa na svojej sociálnej sieti svojim fanúšikov zverila o tom, že bojuje so zákernou rakovinou. No aj napriek tomu, že chemoterapia ju pripravila o vlasy sa Aneta sa neľutuje a bojuje s rakovinou ako levica. Pri tom jej nikdy nechýba úsmev na tvári, ktorý ste mohli vidieť aj v priamom prenose novín, v ktorých sa po 11 týždňoch opäť objavila.

 

Aneta je späť!

Okrem ležania na nemocničnom lôžku si Aneta nenechala újsť čas strávený so svojim manželom a deťmi. Zúčastnila sa ich prvého svätého prijímania a vybehli si dokonca aj na spoločný výlet. Aneta však všetkých prekvapila najviac tým, že opäť zahviezdila na svojom pravidelnom mieste počas TV Novín.

“Po 11 týždňoch opať v práci😀 Stretnutie s mojou JOJkárskou rodinou a divákmi ma nesmierne potešilo😍 Túto psychoterapiu si možem dopriať len pár dní v mesiaci, keďže som závislá od počtu bielych krviniek a pokynov Doc. MUDr. Drgoňu, ktorý ma lieči. Ale som vďačná aj za tých málo dní🙏 Ďakujem❤️❤️❤,” napísala k fotografiám na svojom Instagrame.

 

Je to pre ňu súčasťou psychohygieny

Na jej tvári sa opäť nedal prehliadnuť široký úsmev, keďže svoju prácu naozaj miluje. Návrat “do starých koľají” na ňu pôsobí ako psychohygiena, ktorá je veľmi dôležitá. Ľudia s ťažkými chorobami často upadajú do depresií čo ich zdravotnému stavu vôbec neprospieva. „Myslím si, že je veľkým požehnaním pre každého človeka, keď robí prácu, ktorá ho baví a pracuje s ľuďmi, ktorých má naozaj rád. Ja to šťastie mám.

Byť doma s rodinou je super. Mám veľkú podporu – od manžela, od detí, celej rodiny, od priateľov, ale aj moji priatelia, tu v JOJke, mi už nesmierne chýbali. Práca s informáciami ma veľmi baví a ten bzukot v redakcii, keď sa pripravujú Noviny, je úžasný, cítim sa tu výborne. Každý onkologický pacient by sa mal, okrem iného, udržiavať v dobrej psychickej pohode, lebo aj to je pri liečbe dôležité. Prísť na psychoterapiu do JOJky je pre mňa súčasťou udržiavania si psychickej pohody,“ prezradila pre portál joj.sk.

 

Nevedela sa už dočkať

„Nepovedala by som, že mám adrenalín. Len sa neskutočne teším. Ja som sa tešila hlavne, že prídem medzi mojich milovaných kolegov. Naozaj nepreháňam. Veď, v JOJke som už trinásť rokov. Takže, všetci moji kolegovia sú mi ako rodina. Na návrat k mojej jojkárskej rodine a k divákom som sa veľmi tešila. Spravodajstvo milujem už vyše dvadsať rokov, takže aj samotná práca mi už veľmi chýbala…” priznáva sympatická Aneta. Niet pochýb, že svoju prácu naozaj miluje a ostáva jej verná aj keď práve musí bojovať so zákernou chorobou. Pod jej fotografiami na sociálnych sieťach sa akoby roztrhlo vrece s krásnymi komentármi čo Anete dodalo iba viac sily. “Skoro som odpadla,keď som ju uvidela.A všetko sa zmiešalo.Aj úsmev,(od radosti).Aj slzy dojatia.Prajeme skoré uzdravenie.❤️👍” napísala Anete fanúšička.

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Aneta Parišková opäť na obrazovkách: Radosť z návratu do práce po 11 týždňoch vôbec neskrývala”