“Je to obrovská zmena života!”: Čerstvá mamička Bagárová priznáva, že materstvo nie je tak jednoduché ako si myslela

Stať sa matkou je pre mnohé ženy jednou z najkrajších vecí v živote. No aj keď na prvý pohľad môže všetko vyzerať “ružovo”, po chvíli rodičov prefacká krutá realita.

Staranie sa o malého anjelika nie je žiadna hra a rodičia majú pred sebou veľa prebdených nocí či ako sa vraví “malých starostí”. Čertvá mamička, Monika Bagárová (26), na svojom Instagrame priznala ako to v skutočnosti u nich s malou Rumiou vyzerá.

 

Dcéra bývalej superstáristky a zápasníka MMA len nedávno oslávila svoj prvý mesiac na svete. Z fotiek, ktoré rodičia na svoje sociálne siete pridávajú je zjavné, že sa malej Rumie nevedia nabažiť. Pred týždňom uverejnila Monika na svojom Instagrame chutnú fotku, na ktorej jej partner a ich dcéra spoločne odpočívajú. V popise k fotke priznala ako narodenie Rumie zmenilo jej doterajší život.

 

 

“Tak jsem si říkala už pár dní, že vám dám vědět jak to vlastně všechno s miminkem doma jde. A musím úplně úpřimně přiznat, že jsem se rozhodovala jestli si sednu k telefonu a napisu vám to vše, co chci a nebo jestli si raději pospím s Ruminkou a udělám v domácnosti co je potřeba,” priznala prvú dilemu hneď na začiatku. Netají sa teda tým, že s malým dieťaťom majú rodičia plné ruky práce. Ďalej píše, že Rumia rastie ako z vody a dosť papá. Najradšej má však mazlenie a zaspávanie pri hudbe “ako inak ako na rukách”.

 

“Hlavně že jsem dělala frajerku, že moje miminko bude hezky spinkat v postýlce. No to určitě,” vystrelila si sama zo seba. Počas prvého mesiaca však zistila ako veľmi sa jej zmenil život a netají sa tým, že je to niekedy dosť náročné. No našťastie má okolo seba milovaných ľudí, ktorí jej neváhajú pomôcť. “Obdivuji všechny maminky a hlavně ty, které to zvládají bez jakékoliv pomoci nebo mají miminka rovnou dvě a více. Tak já jen, že i my jsme na začátku i my máme noci kdy nespíme a pláčeme a i já mám kruhy pod očima a jsem unavená,” úprimne priznala.

 

 

Na záver popriala mamičkám (aj tým budúcim) veľa síl, trpezlivosti a zdravíčka, čo je podľa nej najdôležitejšie. “Jsme v tom spolu,” ukončila.

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on ““Je to obrovská zmena života!”: Čerstvá mamička Bagárová priznáva, že materstvo nie je tak jednoduché ako si myslela”