MMA zápasník Karlos Vémola si nerobí srandu: „Ak bude môj syn teplý baleťák tak ho zabijem!“

Tí čo ako tak sledujete scénu MMA na Slovensku a v Česku určite poznáte meno Karlos Vémola. Tento 35-ročný “Terminátor” sa ešte začiatkom júna objavil vo večernej šou 7 pádov Honzy Dědka. Moderátor od neho povyzvedal veci týkajúce sa stravy, zápasenia či ako zápasník zvláda pandémiu a ako sa majú deti. Vémola má dokopy 3 deti – dve dcéry a jedného syna, o ktorom bola reč aj v spomínanej šou.

@aeronauticamilitarecz 💪🏻😅

No Description

„Môj chlapec je trochu mäkký. Má deväť rokov, ale ja vravím, že má šesť, pretože je chudák taký pomalší. Má to po mame,“ zažartoval na margo bývalej partnerky. V šou spomenul, že syn prihlásil aj na ragby alebo futbal no veľmi v tom nevynikal. „Juniorovi vravím, že: môžeš byť šampión čoho chceš, napríklad vo futbale. Si taký mäkký, taký baleťák. Hlavne nebuď teplý, inak to z teba vymlátim, inak si rob čo chceš,“ zveril sa moderátorovi s kontroverzným názorom.

💪😍

No Description

 

Moderátor sa tak v tejto téme začal takpovediac viac “šprtať” a Vémolu sa na rovinu opýtal čo by spravil ak by bol jeho syn homosexuál. „Ak bude baleťák a privedie domov dievča, tak je to v poriadku, ak bude teplý baleťák, tak ho zabijem,“ odpovedal mu zápasník. „A zmeňme tému, kým sa nase*iem,“ dodal rozhorčený Vémola.

Osssss !!!!!!

No Description

 

Celý rozhovor si môžete pozrieť tu:

Karlos „Terminátor“ Vémola (9. 6. 2020, Malostranská beseda) – 7 pádů HD

Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.