Monika Beňová sa stane vo veku 52 rokov mamou. Neodradil ju ani jej vyšší vek

Monika Beňová, 52 ročná europoslankyňa za Smer-SD, sa v týchto hodinách pochválila nečakanou správou. Už o pár mesiacov sa stane hrdou mamou. Známa poslankyňa Monika Beňová, večná kritička Roberta Fica, sa po mnohých rokoch stane dvojnásobnou mamou. Svoje tehotenstvo prezradila na svojom facebookovom profile.

Na svojom oficiálnom facebookovom profile zverejnila fotografiu s popisom: „Čakáme dieťatko, dcérku, som v 6.mesiaci a cítim sa naozaj fantasticky. Tehotenstvo považujem za veľmi krásne a šťastné a zároveň veľmi osobné a intimne obdobie v živote ženy. Aj preto sme si to chceli užívať čo najdlhšie bez pozornosti médií.“ 

Security Check Required

No Description

Monika Beňová si len pred pár rokmi prešla druhým rozvodom s marketingovým manažérom politických strán, Fedorom Flašíkom, s ktorým však deti nemala. Z prvého manželstva má dnes 30 ročného syna. Kto je otcom jej zatiaľ nenarodenej dcérky však doposiaľ neprezradila.

Mamička v očakávaní dodala: „Chcela som, aby to ostalo v našej intímnej rodinnej zóne trochu dlhšie, ale tak Plus1 to zmenila. Preto je toto jediná oficiálna informácia a aj stanovisko k nášmu šťastíčku. Ďakujem médiam, že to budú rešpektovať. A vám ostatným ďakujem za blahoželania ale aj zato, že nám držíte palce na nadchádzajúce 4 mesiace.“ Podľa denníka Plus 1 deň by otcom jej druhého dieťatka mohol byť jej spolupracovník, o 25 rokov maldší advokát Ľubomír Klčo (36). 

 

Pekný pondelok, milí priatelia. Chcela som, aby to ostalo v našej intímnej rodinnej zóne trochu dlhšie, ale tak Plus1 to zmenila a tak by sme sa chceli podeliť s tými z vás, ktorí nám to prajete, o našu nesmiernu radosť a šťastie z očakávaného rozšírenia našej rodinky.
Čakáme dieťatko, dcérku, som v 6.mesiaci a cítim sa naozaj fantasticky.
Tehotenstvo považujem za veľmi krásne a šťastné a zároveň veľmi osobné a intimne obdobie v živote ženy. Aj preto sme si to chceli užívať
čo najdlhšie bez pozornosti médií. Preto je toto jediná oficiálna informácia a aj stanovisko k nášmu šťastíčku.
Ďakujem médiam, že to budú rešpektovať.
A vám ostatným ďakujem za blahoželania ale aj zato, že nám držíte palce na nadchádzajúce 4 mesiace❤️