Nemala to od začiatku ľahké: Šmahelova dcéra Emka (1) rastie ako z vody!

Pre mnohých z nás sú deti tým najväčším darom v živote. Prebdené noci či nekonečné otázky vedia každého rodiča vyviesť z miery. No aj napriek tomu na svoje deti nedáte nikdy dopustiť! Rovnako to je aj v živote dvojnásobného otecka Martina Šmahela, ktorý o milovanú Emku s partnerkou Beátkou skoro prišiel. Avšak malá Emka je poriadna bojovníčka a aj napriek počiatočným komplikáciám nedávno oslávila svoje 1. narodeniny. 

 

Emka to nemala zo začiatku ľahké, keďže sa narodila predčasne v 6. mesiaci. Vtedy vážila iba 833 gramov! V tejto spojitosti sa lekári preto rozhodli malú Emku previezť do inej nemocnice. No sanitka, ktorá predčasniatko prevážala sa zrazila s osobným autom. Emku tak musela doktorka so sestričkou na mieste okamžite resuscitovať a bola potrebná aj okamžitá hospitalizácia.

Takéto veci by nechcel zažiť snáď žiaden rodič. No prosby Martina a partnerky Beáty boli vyslyšané a dievčatko sa z najhoršieho dostalo vonku. Emka je tak zdravá a rastie ako z vody. Nedávno sa s ňou hrdý otecko pochválil aj na svojom Instagrame. “Ja Ťa naučím trávu jesť 😄🤣🌱 Aj cvičiť, makať, starať sa o seba. To je ockova parketa. 💕 Objavujeme svet,” napísal k spoločným fotografiám s dcérkou Emkou.

zdrj:hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Nemala to od začiatku ľahké: Šmahelova dcéra Emka (1) rastie ako z vody!”