Pani Eva sadla na lep podvodníkovi na zoznamke. Ten od nej dostal vyše 60 000€!

Dnešný svet je plný podvodníkov, ktorým sa darí najmä na internete. Určite si u nepočetne krát dostali e-mail či inú správu s úpenlivou prosbou o pomoc. V každom prípade tak išlo o pomoc finančnú, z ktorej ste mali akosi profitovať aj Vy. Pani Eva sa takto pre lásku dala nachytať na zoznamke. Mužovi, ktorého ani nepoznala dala vyše 60 000€.

 

Zdroj: pixabay.com

 

Ani sa len nevideli

„Bola som na zoznamke, začal písať bez fotky, potom dal fotku,“ začala rozprávať príbeh pre TV JOJ pani Anna. Sympatický muž však už po dvoch týždňoch začal od pani Anny pýtať peniaze. Tvrdil jej, že na účte má 278 000 a potrebuje peniaze na odblokovanie účtu. Tak mu pani Anna začala posielať zo začiatku stovky eur a neskôr už aj niekoľko tisíc mesačne. Peniaze mu posielala zo začiatku aj napriek tomu, že z mužom sa nikdy nestretla. Dvojica sa poprvýkrát videla až po siedmich mesiacoch. Kvôli tomu musela predať auto a zbytok si požičala od 22 ľudí, ktorí čakajú na vyplatenie pohľadávok.

 

Zdroj: pexels.com

 

Prípad rieši aj polícia

Potom, keď pani Anna zistila, že muž jej peniaze nehodlá vrátiť podala na neho trestné oznámenie. Sympatický muž sa však vyjadril, že Anna mu dala iba 10 000€ a peniaze si požičiavali navzájom. Policajná hovorkyňa Danka Adámiková oznámila, že danú vec už polícia preveruje. „Každý z nás sa nachádza v kríze a vtedy sme náchylný uveriť riešeniam. Podvodníci majú výnimočný talent ako vás chytiť,“ vyjadrila sa o prípade a jemu podobným psychosociálna poradkyňa Mária Plešková.

 

zdroj: noviny.sk

 

 

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Pani Eva sadla na lep podvodníkovi na zoznamke. Ten od nej dostal vyše 60 000€!”