Polonahá Madonna! 61 ročná speváčka zverejnila pikantnú fotografiu

61 ročná známa svetová speváčka Madonna prekvapila všetkých fanúšikov. Pred pár dňami sa na jej oficiálnom instagramovom účte objavila fotografia jej polonahého tela. Jej fanúšikovia sa kvôli fotografii rozdelili na dva tábory. Jedna skupina ju podporuje a obdivuje, no druhú skupinu táto fotografia poriadne pobúrila.

Madonna sa za svoje telo určite nehanbí, čoho dôkazom je aj obvyklé zverejňovanie intímnych častí jej tela. S pribúdajúcim vekom s tým prestať nemieni a tak si jej fanúšikovia musia jednoducho zvyknúť. Na zverejnenej fotografii je takmer nahá speváčka, ktorá sa opiera o barlu, ktorú používa po nedávnej operácii kolena.

Koleno si nechala operovať kvôli neutíchajúcim bolestiam, ktoré sa jej začali objavovať po celoživotných kreáciách na pódiu. Jej bolesť však vyvrcholila po zranení z turné Madame X Tour.

S barlami chodí už niekoľko týždňov aj na spoločenské akcie. Naposledy sa s nimi objavila aj na proteste Black Lives Matter v Londýne. Musíte uznať, že Madonna na svoj vek určite nevyzerá.

Pravidlá Instagramu sú určené veľmi jasne a Madonna si dala pozor, aby na polonahej fotografii nebolo vidieť to, čo Instagram nepovoľuje. Jej fanúšikovia tvrdia, že takýmto prezentovaním svojho tela si ho vlastne neváži a je to k jej veku viac než nevhodné.

Everyone has a Crutch……………. 🛠

No Description