VIDEO: Po hádke mužov v Prievidzi takmer došlo k streľbe: „Použi to, zabi ma!“

Príchod policajtov ukončil incident, ktorý sa stal za bieleho dňa medzi mužmi v Prievidzi, z ktorých jeden bol dokonca ozbrojený strelnou zbraňou. Celý incident bol natočený na video obyvateľom blízkej bytovky. Celé video sa objavilo aj na známej satirickej facebookovej stránke Zomri.

 

 

 

Po krátkej hádke malo dôjsť k tomu, že neozbrojený muž kričal na toho ozbrojeného: „Urob to! Zabi ma! Zabi ma!“ Ozbrojený muž bol podľa TV Markíza 32 ročný muž, vlastniaci plynovú airsoftovú zbraň. Video zachytáva krušné chvíle, počas ktorých, približne 2 minúty, mieri ozbrojený muž na toho druhého spomínanou airsoftovou zbraňou. Po chvíli ich však vyrušili privolané hliadky policajtov. Aktérov roztržky policajti spacifikovali a následne previezli v putách na policajnú stanicu.

Len pred pár dňami sa v našom hlavnom meste odohral podobne nebezpečný prípad, kedy muž ozbrojený nožom ohrozoval okoloidúcich. Polícia ho však včas spacifikovala, avšak akcia kukláčov bola veľmi kritizovaná. Tí ho mali kopať aj napriek tomu, že sa už nemohol brániť.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “VIDEO: Po hádke mužov v Prievidzi takmer došlo k streľbe: „Použi to, zabi ma!“”