“Vitaj medzi nami!”: Mária Čírová sa stala po tretíkrát matkou. Synčekovi dali netradičné meno!

A je to tu – ďalšia známa osobnosť sa stala mamou. Mária Čírová sa spolu so svojim manželom Mariánom malého synčeka nevedeli dočkať. Len pred nedávnom Máriu dobehla minulosť a spomenula si na svoje prvé tehotenstvo. Ak by počúvala svoje okolie, malý Hugo by ani nebol na svete. Len pred pár hodinami sa piatym členom rodiny pochválila na svojej sociálnej sieti.

 

Chlapček dostal netradičné meno

“RUBEN KACHUT VITAJ MEDZI NAMI !!!” zneli prvé slová pod fotografiou manžela a šťastnej mamičky s maličkým v náručí. Synčekovi dali na naše končiny nezvyčajné meno Ruben čo ale neuberá na kráse tohto mena. “CHLAPCEK NAS, SNIVALI SME O TEBE, PREDSTAVOVALI SME SI TA A TERAZ SI UZ NAS!!!! 🙏🏻❤️ PIATY CLEN NASEJ RODINY😍😍😍” neskrývala radosť čerstvá trojnásobná mamička. Ako už spomenula v skoršom príspevku s prirastajúcim počtom potomkov svoju lásku medzi ne nedelila ale násobila.

 

Mamičke a maličkému Rubenovi tak prajeme veľa zdravia!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on ““Vitaj medzi nami!”: Mária Čírová sa stala po tretíkrát matkou. Synčekovi dali netradičné meno!”