Zlatý retríver sa zamiloval do miestnych poštárov. Jeho majiteľka zachytáva jeho každodennú rutinu na fotoaparát

Tento sedemročný retríver je dôkazom toho, že psy sú skutočne najlepším priateľom človeka, v tomto prípade najlepším priateľom poštára. Séria videí zobrazuje zlatého retrívera Pippin, ktorá netrpezlivo čaká na príchod miestnych poštárov. Jej majitelia tvrdia, že Pippin bola vždy veľmi priateľský pes.

V priebehu rokov si však vyvinula osobitnú náklonnosť a lásku k miestnym poštovým dopravcom, ktorí ako sa zdá, milujú zlatého retrívera rovnako.

Sedemročný zlatý retríver Pippin z Južnej Karolíny miluje miestnych poštárov

Zdroj foto: Caters

„Pippin bola vždy veľmi priateľská ku všetkým, najmä k našim poštárom,“ uviedla majiteľka Pippin Kayla Cater. „Miluje našich poštárov, chlapcov z FedEx a UPS a dokonca aj chlapcov so zmrzlinou.“

Každý deň netrpezlivo čaká, kedy prídu

V skutočnosti je Pippin veľmi milá, dokonca si získala muža, ktorý sa bojí psov a stal sa jej priateľom. „Náš chlapík z FedEx sa bál psov a k našim dverám by sa s balíkom ani nepriblížil. Ale trocha sme to potrénovali a v priebehu roka sa s Pippin stali najlepší priatelia,“ uviedla Kayla pre médiá.

Dokonca sa stala priateľom s poštárom, ktorý sa bál psov

Zdroj foto: goldengoodnessinfinity

Miestni poštári a doručovatelia si vytvorili priateľskú väzbu s Pippin a teraz, vždy keď prídu k jej domu ju pohladkajú a pomaznajú sa s ňou.

A kradne poštárom sendviče

Zdroj foto: goldengoodnessinfinity

Kuriér UPS necháva Pippin kosť na prednej verande, aj keď nikto nie je doma. Vždy ju nechá nastúpiť aj do auta. Raz sa rozbehla a zozadu naskočila do auta a ukradla kuriérovi UPS sendvič. Bolo to veľmi milé,“ zdieľa majiteľka Pippin.

Jedna vec, ktorú Pippin nenávidí je keď vidí, ako jej obľúbení ľudia odchádzajú

Najťažšie je ju prinútiť opustiť poštové vozidlo. Nerada ich vidí odchádzať.“

Zdroj foto: goldengoodnessinfinity

„Nerada ich vidí odchádzať.“Zdroj foto: goldengoodnessinfinity

Sedemročná zlatá retríverka zdieľa svoj domov s Frankensteinom, rozkošným, našuchoreným morčaťom. Zdá sa, že chlpaté duo sa skvele dopĺňa a majú sa radi.

Našťastie má vždy po boku kamaráta, našuchorené morča menom Frankenstein

Zdroj foto: goldengoodnessinfinity

Zdroj: www.boredpanda.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Zlatý retríver sa zamiloval do miestnych poštárov. Jeho majiteľka zachytáva jeho každodennú rutinu na fotoaparát”