Družička bola obvinená z toho, že neveste ukradla všetku pozornosť. Obliekla si príliš vyzývavé šaty

Svadba je jednou z najdôležitejších dní života pre mnohé ženy a dokonca aj pre väčšinu mužov. Každá nevesta si dáva záležať na podrobnom naplánovaní tohoto dňa a nič nenecháva na náhodu. Okrem plánovania svadobnej hostiny, niektoré nevesty požadujú decentné a jemné outfity svadobných hostí. Rovnakú požiadavku mala aj nevesta, ktorej hostia obvinuli družičku kvôli jej výrazným šatám.

Svadobný hosť, konkrétne jedna z družičiek, bola obvinené nevestou za to, že jej ukradla všetku pozornosť. Pozvaná žena si na seba obliekla krásne, no vraj príliš vyzývavé ohnivo červené šaty. Fotografia tejto pozvanej ženy bola zverejnené na portály Reddit. Šaty, ktoré si obliekla, mali odhalený korzetový vrch, mini sukňu a čipkované detaily.

Titulok na sieti Reddit znel: „Svadobní hostia na svadbe nehovorili o ničom inom ako o ukradnutej pozornosti kvôli týmto červeným šatám!“ V príspevku však nebolo bližšie spomenuté, ako sa s družičkou vysporiadala samotná nevesta, no veľa ľudí súhlasilo s tým, že pre tradičný obrad boli jej šaty príliš nevhodné.

A wedding guest was criticised on Reddit for wearing a daring sheer red dressZdroj: Reddit

Jedna osoba v komentári pod fotografiu napísala: „Mám pocit, že musí mať s nevestou nejaký konflikt, kvôli ktorým si obliekla takéto šaty.“  Ďalší komentujúci dodal: „V žiadnom prípade by som nebol hrdý na to, keby som si obliekol takéto vyzývavé šaty na akciu, kde je moja rodina.“ Zatiaľ čo mnoho ľudí nad fotografiou len mávlo rukou, niektorí tento odvážny výber šiať vôbec neodsudzujú a dokonca sa im aj páčia.

Čo na šaty hovoríte vy? Sú aj podľa vás na svadbu nevhodné alebo by ste si ich obliekli bez jediného problému?

Zdroj: thesun.co.uk