Ľudia sa zbierajú na jednosmernú letenku pre Ľuboša Blahu do Bieloruska. Chcú, aby sa stretol s Lukašenkom

Poslanec Ľuboš Blaha je veľkým obdivovateľom prezidenta Bieloruska, Alexandra Lukašenka. Obyvatelia Bieloruska však na 26 rodnú vládu a zmanipulované voľby majú iný názor.

Mládežnícka organizácia Mladí SaSkári tak pre Blahu vytvorili zbierku na jednosmernú letenku do Minska. Nejedná sa však o reálnu letenku a všetky peniaze poputujú na dobré účely. 

Ľuboš Blaha

Už ste čítali to škandalózne odhalenie na SME? 1. Redaktori nášho n… ajobjektívnejšieho denníka reagujú na vyhlásenie Roberta Fica, že nikdy nebol podozrivý zo žiadnej ekonomickej trestnej činnosti. 2. Vraj to nie je pravda, veď predsa v roku 1988 údajne Robert Fico daroval lekárovi fľašku gruzínskeho koňaku. 3.

 

Vtip má však dobrý zámer

“Podporme splnenie tajného sna životom skúšaného Ľuboša! Vyzbierajme mu peniaze na letenku do jeho „země zaslíbené“, Bieloruska, a dovoľme mu žiť svoj autoritársky sen po boku milovaného „voccu“ Lukašenka ,” píše sa v sarkrastickom príspevku Mladých SaSkárov.

Ich cieľom je vyzbierať sumu 200€, z ktorej sa im v priebehu štyroch dní podarilo vyzbierať 157,49€. V statuse dávajú všetko na pravú mieru a odovzdanie peňazí na dobročinné účely zdokumentujú: “P.S.) napriek tomu, že žijeme v dobe post-faktuálnej, dôkaz o tom, kam vaše peniaze poputovali, samozrejme dodáme.”

 

Mladí SaSkári

ZBIERKA PRE ĽUBOŠA 💚 Podporme splnenie tajného sna životom skúšanéh… o Ľuboša! 🔴 Vyzbierajme mu peniaze na letenku do jeho „země zaslíbené“, Bieloruska, a dovoľme mu žiť svoj autoritársky sen po boku milovaného „voccu“ Lukašenka 👨‍❤️‍👨 Táto letenka je samozrejme virtuálna a peniaze zo zbierky poputujú na dobročinné účely.

zdroj foto: Ľuboš Blaha Facebook