Muž vymyslel zbraň, ktorá nastrelí rúško na tvár. Chce bojovať proti ľuďom, ktorí ju nenosia

Pandémia koronavírusu nikam nevedie a neexistujú ani bezpečnostné pokyny, ktoré by ľudia mali dodržiavať. Bohužiaľ, niektorí ľudia sa stále zdráhajú nosiť masky na tvár, ktoré pomáhajú spomaľovať šírenie Covid-19.

Allen Pan, však má riešenie problému s nosením masiek, ktorý je vidieť hlavne v USA. Jeho odpoveďou bolo vyrobenie nástoja na nasadzovanie masiek. Vytvoril pištoľ, ktorá strieľa masky na tváre ľudí.

Allen Pan má riešenie problému s nosením masky.
Vytvoril prístroj na nasadzovanie masky, ktorá ich pripevňuje na tváre ľudí.

No Title

America has a pandemic problem so I solved it by making a gun: pic.twitter.com/WRaiuVU90K

Amerika má pancemický problém, takže som to vyriešil vytvorením pištole.

Vyzerá to ako niečo z sci-fi filmu, však?
Úplné video si môžete pozrieť tu.

Shooting Masks onto People’s Faces

I made a mask launcher and brought it to Huntington Beach, which is one of the most anti-mask cities in southern California. What could possibly go wrong? He…


Vynálezca dokonca vyskúšal zbraň na sebe.

Vyzerá to, že ľudia jednoducho nechcú nosiť masky. Ale mali by ich nosiť ! Čo s tým teba budeme robiť ? Mohol by som teda urobiť zábavné vzdelávacie video o tom, ako bezpečné a účinné nosiť masky.“ Povedal si jedného dňa vynálezca Allen Pan. Ďalej vo svojom videu na YouTube vysvetľuje, prečo sa rozhodol vytvoriť tento prístroj na masky.

S viac ako miliónom predplatiteľov služby YouTube priniesol Pan myšlienku ako „vyriešiť“ pandemický problém pomocou prototypu pištole na nasadenie masky. Spôsob, akým funguje odpaľovacia maska je veľmi jednoduchý.

Odpaľovacia jednotka je vyrobená z pneumatického systému poháňaného kompaktnou nádobou na oxid uhličitý, ktorá je pripojená k solenoidu. Maska má ​​hmotnostné magnety na konci strún, ktoré sa ovinú okolo zadnej časti hlavy a držia spolu.

Pan tiež premýšľal o presnosti. Nechcel nikomu ublížiť, keď sa maska prichytí na ústa. Preto pripevnil na prístroj laser, ktorý mu pomôže zamerať tvár. Okrem Pana vyskúšali jeho zbraň aj niektorí obyvatelia Huntington Beach v Kalifornii.

Zdroj: www.boredpanda.com

Zdroj foto: sufficientlyadvanced