Najmladšia premiérka v histórii Fínska si vzala za muža svojho partnera, s ktorým sa poznajú neuveriteľných 16 rokov!

Sanna Marin (34) sa v decembri minulého roku stala svetovo najmladšou členkou vlády, ktorá bola zvolená za premiérku Fínska. Je členkou sociálnodemokratickej strany a v parlamente je aktívna od roku 2015. Celá parlamentná koalícia je dokonca zložená z piatich politických strán, ktorých lídrami sú ženy. O svojej svadbe informovala prostredníctvom Instagramu deň po obrade.

 

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sanna Marin (@sannamarin),

Sanna Marin si za muža vzala fínskeho futbalového hráča Markusa Raikkonena (34), s ktorým sú spolu už 16 rokov. Majú spolu dokonca aj 2 a pol ročnú dcéru, Emmu Amaliu. Svadba sa konala 1. augusta v Kesarante, oficiálnom bydlisku premiéra/premiérky Fínska. Sanna mala na sebe prekrásne saténové šaty od miestnej módnej značky Anniruth. O krásne svadobné fotografie sa postarala fotografka Mint Saarn z Helsink. Sama na svojom Instagrame priznala, že táto príležitosť bola pre ňu “úžasnou poctou”.

Eilen sanoimme toisillemme tahdon. Olen onnellinen ja kiitollinen, että saan jakaa elämäni rakastamani ihmisen kanssa. Olemme nähneet ja kokeneet yhdessä paljon, jakaneet ilot ja surut, ja tukeneet toisiamme tyvenessä ja myrskyssä. Olemme eläneet yhdessä nuoruutemme, varttuneet aikuisiksi ja kasvaneet vanhemmiksi rakkaalle tyttärellemme. Kaikista ihmisistä Sinä olet minulle se oikea. Kiitos, että olet vierelläni. Kuva: @minttusaarni

No Description

 

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sanna Marin (@sannamarin),

Mladomanželom prajeme veľa šťastia a hlavne lásky na spoločnou cestou životom, teraz už oficiálne ako manželia!

zdroj: independent.co.uk