Po krátkej odmlke je späť: Premiér Matovič sa na Facebooku chváli mačiatkom a krúti hlavou nad rasistami

Igora Matoviča si niektorí ľudia zamilovali aj vďaka jeho osobitým príspevkom na sociálnych sieťach. Krátku odmlku na sociálnych sieťach dosť aktívneho premiéra si na začiatku augusta všimla aj satirická stránka Zomri. No Matovič nezaháľal a poslal im aj uštipačnú odpoveď. O pár dní neskôr tak s pridávaním statusov opäť začal.

Security Check Required

No Description

 

Roztomilé mačiatko

Len pár hodín na to ako sa naša prezidentka, Zuzana Čaputová, pochválila so štvornohým prírastkom do rodiny, urobil tak aj Matovič. Na svoj Facebook pridal krátke video, na ktorom sa v odkvape jeho domu v Trenčíne nachádza mačiatko. To podľa jeho slov zložil dole no ochvíľu bolo naspäť. Preto neskôr pridal ďalší status, v ktorom mačiatko prirovnáva k sebe samému. “Včera mi pripadala trošku ako ja … leze kade-tade, keď ju zložíte dole na zem … za päť minút je na tom istom mieste … skoro ako ja, keď mi celé svety radia, aby som už len suché politikuš statusy na fb ako premiérko dával,)” napísal k fotke mačiatka.

Security Check Required

No Description

Security Check Required

No Description

 

Okrem tohto roztomilého mačiatka sa premiér vyjadril aj k tragédii, ktorá sa stala v českom Bohumíne. Zdieľal tak titulok portálu vlasteneckenoviny.cz, ktorý vykazoval známky rasizmu. “Ľudská tuposť nepozná hraníc,” odkázal rasistom, ktorí víkendový požiar považovali za dobrú udalosť. V neposlednom rade poprial aj úprimnú sústrasť všetkým pozostalým.z

Security Check Required

No Description

zdroj: Facebook Igora Matoviča