Príbeh mladých ruských anorektičiek pokračuje. Zverejnili nové šokujúce fotky

 

Známe ruské anorektické dvojičky – Maska a Dasha sa na pár uplynulých mesiacov zo sociálnych sietí vyparili, no teraz sú už späť. Dievčatá zverejnili fotografie, z ktorých vám padne sánka.

Najznámejšie ruské anorektičky opäť šokujú: Ich nové FOTKY sú len pre silné žalúdkyZdroj: instagram

Len pred pár mesiacmi ich rodina prosila o pomoc, pretože boli na pokraji smrti. ich príbeh začal tým, že im modelingoví agenti povedali, že majú príliš plné líca a mali by pár kíl schudnúť. Dievčatá na ich slová nedokázali zabudnúť a pustili sa do nezdravého chudnutia, kvôli ktorému takmer zomreli. Po mesiacoch trápenia im finančne pomohla široká verejnosť, aby mohli podstúpiť liečbu v domovskej krajine. Momentálne dvojičky zverejnili fotografie, z ktorých je jasné, že dievčatá z choroby ešte nie sú von a so svojou váhou neustále bojujú. Aj po mesiacoch liečby sú stále kosť a koža!

💎🏝🎢

No Description

Кинозвезда 🙈

No Description

🙈✈️

No Description

Nasledujúca fotografia pobúrila ľudí asi najviac. Aj ked‘ dievčatá pózujú s kalorickým koláčom a chipsami, všetkým je jasné, že ich život vôbec nie je tak veselý ako vyzerá a neužívajú si ho tak ako to prezentujú. Ako si môžete všimnúť dievčatá sa na každej z fotografií tvária veľmi smutna a ich nemé tváre prosia o pomoc.

enjoyment🐰

No Description

🏝🙈

No Description