7 príkladov úspešnej plastickej chirurgie: odvážili sa urobiť zmeny vo svojom vzhľade a nemajú čo ľutovať

Príroda, ktorá vytvára človeka, sa nepýta, kto chce mať akú bradu, nos, oči alebo iné časti tela.  Mnohí nie sú 100% spokojní so svojim vzhľadom. Často hovoríme, že chirurgický zákrok pre pekný, rovnomerný nos alebo plnšie pery je zbytočný.

No to nikomu nebude brániť v tom, ak sa rozhodne zmeniť akékoľvek neobľúbené časti tela.

Dokonca existujú prípady, kedy je to najlepšie rozhodnutie, aké môže človek urobiť. Úspešná plastická operácia nie je len o zväčšovaní pier, niekedy je to aj o tom pomôcť človeku mať rád to, čo vidí v zrkadle, keď sa pozrie na svoje telo.

woman putting white cream on her faceunsplash

Úspešné operácie: príklady reálnych ľudí

Toto nie je kampaň za to, aby niekto zmenil svoj vzhľad pomocou chirurgického zákroku. Ide o príklady ľudí, ktorí sa rozhodli pre plastickú chirurgiu a boli celkom spokojní.

Pery

„Keď si ľudia dajú robiť pery, nemusia vyzerať ako kačací zobák! Som unavená z takýchto ľudí. Toto sú moje výsledky po štvrtej procedúre počas jedného roku.“

Lip fillers don’t need to look like duck lips! So tired of people thinking all of them look bad. These are my results after 4 treatments over the past year. from PlasticSurgery

Táto žena si výrazne zmenila pery aj bez operácie. Pomohli jej k tomu špeciálne injekcie, ktoré jej zväčšili a nadvihli pery. Vďaka tomu nadobudli prirodzený vzhľad a ich majiteľka má zo seba konečne lepší pocit.

Ďalšia žena taktiež využila možnosť zmeniť si nielen pery, ale aj bradu.

My filler results! from PlasticSurgery

Na internete dostala mnoho pozitívnych reakcií: „Skvelý výsledok. Dobrá kozmetička sa pozná v tom, ako chápe harmóniu a dokáže pomocou injekcii zmeniť rôzne črty tváre. Usmej sa, vyzeráš naozaj dobre! “

Líca

„Podstúpila som niťový lifting, pretože som nenávidela svoje líca. Teraz som s výsledkom spokojná. Pozrite sa na ten rozdiel pred a po.”

r/PlasticSurgery - I got a threadlift because I hate my cheeks. I love my results. Before and after results.reddit

Rhinoplastika

„Moja operácia nosa. Takto vyzerám 9 mesiacov po zákroku. Ďakujem doktorovi.”

Rhinoplasty || 9-months post op VS 2017 pre-op || Surgeon: Dr. Robert Kotler from PlasticSurgery

Mnoho používateľov platformy reddit poznamenalo, že dievča zrejme podstúpilo nielen rhinoplastiku, ale aj korekciu pier. Ale uisťuje, že ich na prvej fotografii z nejakého dôvodu stlačila.

„Výsledok ma ohromne teší. Pred týždňom som absolvovala septorhinoplastiku. ”

1 week post op, septorhinoplasty done in TJ! i’m in love with the results already! 😍 from PlasticSurgery

 

Táto operácia sa niekedy vykonáva nielen z estetických, ale aj zo zdravotných dôvodov. Mimochodom, vo Švajčiarsku sa ročne vykoná viac ako 4 000 takýchto operácií.

Ďalšie rovnako úspešné príklady

„Transplantácia vlasov. 19 mesiacov. Som neskutočne šťastný. Možno ma čaká ešte jedna procedúra, ale momentálne som šťastný. Môj nový kaderník si ani neuvedomil, že podstúpil tento zákrok. Výsledok je mimoriadne prirodzený!“

Hair Transplant – 19 months from PlasticSurgery

A čo vy? Je niečo, čo by ste chceli na sebe zmeniť?

 

Zdroj: ofigenno.com

0 replies on “7 príkladov úspešnej plastickej chirurgie: odvážili sa urobiť zmeny vo svojom vzhľade a nemajú čo ľutovať”