“Ďakujem, že sme to my dvaja stihli.” Spomína na svoju svadbu Erika, ktorá porazila rakovinu prsníka

O nemilom osude Eriky Mokrý, sme Vás informovali ešte v máji. Dlhé roky tak zápasila s rakovinou prsníka, ktorú nakoniec porazila. Na svojom Facebook-u si tak zaspomínala aj na svoju svadbu spred troch rokov. Bála sa tak, že zákerná choroba jej tak bude stáť v ceste a muž jej snov si ju v takom stave vezme.

V závere sa však aj vyjadrila k momentálnym opatreniam a nevestám tak odkázala čo je podstatnejšie ako počet ľudí na svadbe.

Nezničím mu tým život?

Erika si spomína na to, ako jej len pár dní pred svadbou vypadali vlasy. “Revala som ako malé dieťa. Tá krivda, ktorú som cítila, tá bezmocnosť z toho ze mám len 28 a rakovinu prsníka bola šialená,” opisuje svoje pocity. Zdrvujúci bol aj pre ňu fakt, že muž jej snov si ju zoberie v takom stave v akom je.

“A on je s tým stotožnený, miluje ma a chce ma takú aj onakú, s dvoma kozami aj s jednou, s vlasmi aj bez nich,” zavtipkovala si. Ubíjal ju zlý pocit z toho či je to správne a či tým mužovi jej snov nezničí život.

 

https://www.facebook.com/taktrochainak/photos/pcb.2010091795791522/2010091579124877

 

Je to len o Vás dvoch

Hovorí aj o tom, že sa svadba konala na úrade, keďže na prípravy ceremónie v kostole nebol jednoducho čas. Neromýšľali tak nad tým či bude ich svadba veľkolepá ale hlavným účelom bolo aby svoj vzťah zoficiálnili. “A boli sme šťastní, že sme to stihli. V kruhu najbližších. Lebo aj o tom svadba je.

Byť s vašou polovičkou, vašim druhým ja a cítiť tu silu okamihu, ktorá je,” konštatuje Erika. Preto si myslí, že nezáleží na tom koľko ľudí sa na svadbe na Vás pozerá ale všetko je to hlavne o dvoch ľuďoch, ktorí sa navzájom milujú. 

 

https://www.facebook.com/taktrochainak/photos/pcb.2010091795791522/2010091595791542

 

Chce aby sme sa trochu zastavili

Za príležitosť vziať si muža jej života je nesmierne vďačná, no najviac vyzdvihla fakt, že to stihli. Ako spomína, mnohé páry toľko šťastia nemali a tak je to pre ňu obrovským darom. Preto sa tak v závere svojho spomienkového statusu snaží prehovoriť do duše aj nevestám, ktoré majú hlavu v smútku z nariadení vlády. “Viete dámy, je jedno koľko ľudí budete mať na svadbe. Dôležité je niečo úplne, ale úplne iné. A napríklad aj to, že vy ešte môžte. Iné to už nestihli. A verte či nie, im by bolo jedno, že tam môžu mať max 30 ľudí,“ prizvukuje Erika.

 

 

https://www.facebook.com/taktrochainak/posts/2010091795791522

zdroj: taktrochuinak – facebook

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on ““Ďakujem, že sme to my dvaja stihli.” Spomína na svoju svadbu Erika, ktorá porazila rakovinu prsníka”