Ďalšia úžasná premena: Charizmatická Juliana už za synčekom nevládala!

 

Šou Extrémne premeny sa dočkala aj pokračovania a včera ste si na TV Markíza pozrieť tretiu epizódu. V nej ste mohli vidieť charizmatickú Julianu Kužmovú, ktorá chcela schudnúť najmä kvôli tomu aby mal jej synček kvalitnejší a aktívnejší život.

Do premeny sa pustila celým telom aj dušou a ciele plnila jeden za druhým. Celý čas jej s domácnosťou a starostlivosťou o syna pomáhal manžel Jaro, ktorý ju celý čas podporoval.

 

Na začiatku každej časti určí Maroš Molnár uchádzačovi akúsi výzvu, ktorú musí splniť na to aby bol do tejto šou vybraný. Síce Juliana Marošovu výzvu nesplnila no on v nej videl potenciál a odhodlanie tak si ju do premien nakoniec vybral. A určite to ani jeden z nich neoľutoval! 140-kilová Juliana si tak po rokoch vstúpila do svedomia a s vervou sa pustila do zdravšieho životného štýlu. Trápilo ju mnoho vecí no aj to, že so synom už nevládala držať krok a obávala sa, že kvôli narastajúcej váhe by tu pre neho v budúcnosti nebola. 

 

Zdravá pre syna

Okrem chudnutia si Juliana splnila svoj sen a to, že so svojou rodinou bude chodiť na turistiku. Spolu s trénerom Marošom, manželom Jarom a synčekom Tomáškom sa tak vydali na Viniansky hrad. No neostalo to len pri tejto túre a Maroš vzal Julianu do Slovenského raja do Zejmarskej rokliny, kde prekonala strach z výšok.

Napriek tomu, že prišli komplikácie so zdravotným stavom ich syna, Juliana sa upokojila a išla si za svojim cieľom. Počas celej premeny sa Juliane náramne darilo a váhové ciele plnila aj s niekoľko kilovými rezervami.

Rodičia ho neprijali

Na celej ceste ju podporoval manžel Jaro, ktorý ochotne aj po pár hodinách spánku pomohol so starostlivosťou o Tomáška kým si šla Juliana zacvičiť. Aj jeho veľká obeta hrala hlavnú rolu v Julianinom úspechu. Na druhej strane jej matka bola už od začiatku skeptická a navyše Jara v láska nemala.

Keďže Juliana pochádza so silno veriacej rodiny, problémom bolo to, že je rozvedený a nemohol si Julianu vziať v kostole. Na konci ho však prijala, keďže videla ako bol ochotný sa pre Julianu obetovať a bol jej obrovskou podporou.

Úžasná premena!

Prišiel galavečer a všetci so zatajeným dychom očakávali príchod zmenenej Juliany. Keď vstúpila do sály, neverili by ste vlastným očiam ale stál tam úplne iný človek.

Zo 140 kíl schudla Juliana na 75 kíl čo znamená, že schudla neuveriteľných 65 kíl! Donedávna jej obezita bránila v tom aby mohla druhykrát otehotniet no vďaka premene sa sen stáva skutočnosťou. V závere trénerovi Marošovi oznámila, že si chce spraviť kurz kalanetiky a pracovať s mamičkami.

Okrem iného mu darovala aj milý darček, ktorý ho dojal. Navyše sa manželovi Jarovi splnil sen a to, že mohol konečne manželku zdvihnúť do náručia.

 

 

zdroj:tvmarkiza.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Ďalšia úžasná premena: Charizmatická Juliana už za synčekom nevládala!”