Jeden syn je kópia jedného otca a druhý syn je kópiou druhého otca – homosexuálom sa narodili nezvyčajné dvojičky

Väčšina ľudí na tomto svete chcú mať deti a užívať si s nimi život, dokonca aj partneri rovnakého pohlavia žijúci v registrovanom manželstve. Možno to dokonca chcú viac, pretože kvôli príchodu dieťaťa do rodiny sa muži budú musieť uchýliť k službám náhradnej matky a tento proces so sebou prináša určité ťažkosti.

Andy a Tyler Fontes snívali o dieťati od chvíle, keď sa začali považovať za pár, teda od roku 2013. Pomôžte im poskytla sesternica Andy, ktorá ponúkla svoje služby ako náhradná matka. V tomto prípade chceli obaja muži preniesť kus seba na svoje nenarodené dieťa. Potom sa rozhodlo, že sa použijú embryá oboch mužov, čo taktiež zvýšilo šancu na úspešné oplodnenie.

Tento krok bol úspešný – dvojici sa narodili dvojčatá, ktoré v skutočnosti boli polovičnými bratmi. Keď sa šťastný okamih príchodu tých najmenších neúprosne blížil, budúci rodičia premýšľali o zákonných záležitostiach, keďže obaja chceli byť uvedení ako otcovia v rodnom liste detí.

 

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tyler Fontes (@fontes_four_pack),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tyler Fontes (@fontes_four_pack),

Aby sa vyriešili všetky otázky, museli vziať náhradnú matku, aby porodila v inom štáte, kde zákony povoľujú obom mužom mať deti. Taktiež si museli najať právnika, aby boli dodržané všetky formality.

A potom prišiel ten nádherný moment: muži privítali na svet dvojčatá!

V júni 2019 mali deti dva roky a je vidieť, že vyrastajú v milujúcom prostredí.

Kolegovia, priatelia a príbuzní Andyho a Tylera akceptovali rozhodnutie páru mať deti, zatiaľ čo samotní rodičia sa snažia tráviť so svojimi synmi čo najviac času.

 

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tyler Fontes (@fontes_four_pack),

Videli ste už na fotkách šťastnejších ľudí?

zdroj:fabiosa.ru

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Jeden syn je kópia jedného otca a druhý syn je kópiou druhého otca – homosexuálom sa narodili nezvyčajné dvojičky”