Konečne ju ukázali. Kournikova a Iglesias ukázali bábätko. Na koho sa podobá najviac?

Anna Kournikova (39) a Enrique Iglesias (45) sa po prvýkrát stretli počas natáčania klipu k spevákovej piesni. Anna v nej hrala hlavnú rolu a tam aj začala ich veľká láska.

Média však o svojom vzťahu zavádzali no to, že sú stále spolu verejnosť zistila, keď sa im narodili dvojičky Nicholas a Lucy. Začiatkom tohto roka privítali do svojej rodiny ďalší uzlíček šťastia, ktorý verejnosti ukázali až pár mesiacov po narodení.

Na svojom Instagrame bývalá tenistka tehotenstvo tajila a fotky z pôrodu pridala až o mesiac neskôr.

 

Dokopy sa dali ešte v roku 2001 no v októbri 2013 sa rozšírila fáma, že sa na v tom čase na istú dobu rozišli. No tento bulvárny výmysel vyvrátili o 4 roky neskôr, keď sa im narodili dvojičky Nicholas a Lucy, keď už o ich láske nikto nepochyboval.

Ešte 30. januára tohto roku privítali na svet svoje tretie dieťa, dievčatko Mary alebo v ruštine Maša. Tehotenstvo obaja tajili a v plnej kráse svoje slniečko ukázali až po ôsmich mesiacoch.

 

Vždy si robili z médií žarty

Nie je to však prvýkrát čo táto dvojka šokovala médiá. Okolo ich vzťahu kolovali mnohé fámy a samotný Enrique vedel novinárov vždy zmiasť.

V roku 2004 si ľudia všimli, že Anna nosí obrovský prsteň na ruke a tak si začali myslieť že sú zasnúbení. Neskôr to vyústilo do domnienky, že sa zaľúbenci zobrali tajne.

No v roku 2007 spevák povedal, že sa už aj rozviedli. Rovnakú vetu zopakoval aj v roku 2014 a tak mnohým ľuďom došlo, že si asi z médií iba robí “dobrý deň”. No ako už bolo spomenuté, po narodení dvojičiek sa všetky nejasnosti ohľadom ich spolužitia objasnili.

zdroj: people.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Konečne ju ukázali. Kournikova a Iglesias ukázali bábätko. Na koho sa podobá najviac?”