Lucie Bílá priznala, že má koronavírus: “Je to len hlúpa chrípka,” povedala svojim fanúšikom

Priebeh koronavírusového ochorenia sa líši od človeka k človeku. Niektorí o tom, že sú nakazení ani nevedia, iní zas potrebujú odbornú pomoc a skončia tak v nemocnici. Najnovšie sa o príznakoch rozhovorila česká diva, Lucie Bíla, ktorá potvrdila, že sa nakazila koronavírusom.

Ešte na začiatku pandémie tak šila rúška pre nemocnice no teraz tvrdí, že korona je iba „hlúpa chrípka“. Podľa jej fanúšikov situáciu iba zľahčuje a mala by byť rada, že sa u nej prejavil mierny priebeh ochorenia, keďže mnoho nakazených také šťastie nemá.

Korona ju neobišla

“Ten syčák okolo mňa iba neprešiel, ale tiež ma pekne čapol. No aspoň vám môžem povedať svoju skúsenosť, že to je len hlúpa chrípka, ktorá sa dá prežiť,” odkázala vo videu Bílá svojim fanúšikom.

Podľa nej si treba na to iba zvyknúť a byť na samých seba opatrný “inak by som z toho žiadnu hrôzu nerobila” dodala. Napriek tomu tak na videu pôsobí unavene a vysilene čo neušlo ani pozornému oku niektorých fanúšikov speváčky.

Lucie Bílá vs. Coronáč 1:0 🤠

Gepostet von Lucie Bílá am Donnerstag, 17. September 2020

 

Práca jej už chýba

Priznala, že momentálne už nie je v karanténe ale v izolácii a od pondelka sa opäť púšťa do práce. Spomenula otvorenie jej divadla, kde sa bude konať krst CD jej kamarátov so skupiny 4 Tenoři. Oznámila aj svoj koncert a fanúšikom pripomenula aj svoju novú knihu. Ako sama povedala, od pondelka je už “v plnej poľnej”. Priznáva aj to, že odkedy vo svete úraduje koronavírus je všetko iné.

Želá si tak: “Aby sme sa vídali tak ako sme zvyknutí, aby sme sa mohli objímať, podávať si ruky, bozkávať sa a byť spolu. Pretože ja Vás teda fakt potrebujem.”

 

Kvôli jej kontroverznému vyjadreniu, že korona je iba “hlúpa chrípka”, sa pod jej príspevkom strhla vlna kritiky:

 

Zdroj: facebook.com/luciebila

 

Zdroj: facebook.com/luciebila

 

Zdroj: facebook.com/luciebila