Nela Pocisková je späť! Skladba Bez teba je nádhernou spoveďou

Nela Pocisková, matka dvoch detí, partnerka Filipa Tůma a multitalentovaná slovenská herečka a speváčka sa po materskej pauze vrátila do nahrávacieho štúdia. Nela sa zverila do rúk nového autorsko-produkčného tímu, s ktorým plánuje produkciu niekoľkých nových skladieb do jej albumu. Okrem nahrávania nových skladieb plánuje dokonca aj koncerty.

Nela sa po niekoľkoročnej pauze vrátila vo výbornej forme. O svojom príchode prezradila: ,,Vzniklo to celé veľmi nenútene. Ja som vždy chcela robiť vlastnú tvorbu, teda skladby, ktoré niekto napíše priamo pre mňa, jednoducho po sebe niečo zanechať. Úplne náhodou som raz stretla Sama Hošeka, ktorý ma spojil s producentom Andrejom Hruškom. Andrej už ako keby na to čakal a naša nová spolupráca sa zrazu rýchlo rozbehla. Som im veľmi vďačná, že ma takto pozitívne nakopli.”

Zuzana Mikulcová, okrem iného aj talentovaná slovenská textárka, napísala a otextovala aj skladbu tohoto spojenia. Nezvyčajná popová skladba zanechá silné emócie určite aj vo vás.

Nela o vzniku novej piesne tvrdí: ,,Keď som ju prvýkrát počula, hneď som vedela, ako chcem aby to vyzeralo. Jednoduchý aranž, len s klavírom a sláčikmi. A rozhodla som sa, že to nahráme celé naraz a naživo, bez akýchkoľvek úprav. Tak vznikla naša prvá spoločná pesnička a myslím si, že práve živá nahrávka dokonale podporila jej silnú emóciu.”

Zdroj: expres.sk