Po zlej skúsenosti Slovák naložil ženám na internete, vraj už nevedia čo so sebou!

Randenie a hľadanie lásky vie byť niekedy naozaj zapeklitá záležitosť. Síce existuje nespočetné množstvo rôznych zoznamiek a aplikácii, číha z nich však mnoho nástrah.

Najhorúcejšou témou je tak prikrášľovanie fotiek či klamstvá o veku a iných veciach. V tomto článku tak ide o prvý prípad, keď mužovi na prvé rande prišla úplne iná žena. Jeho anonymný príspevok bol uverejnený na známej facebookovej stránke Priznania žien. Rozhorčený muž si servítku pred ústa nedával a mnoho ľudí jeho prístup odsúdilo. 

Vyzeralo to sľubne

“Pre boha živého žienky, toto fakt nemyslíte vážne. Odkedy máte v rukách smartfony a zúri u nás korona, neviete čo so sebou. Nedávno som sa prihlásil na jednu ( no dobre viac) zoznamiek a s peknými ženami nad 35 r sa pretrhlo vrece. Skoro každá krásna, ako modelka s fotkou spred včera. Potom prišlo prvé stretnutie. Som plný očakávania lebo cez písmenká úplne normálna žena a z fotky ešte k tomu krásna.”

 

Man Wearing Brown Jacket and Using Grey Laptop

Zdroj: pexels.com

Ostal ako obarený

“V nedeľu poobede dohodneme stretko a ja čakám na dohodnutom mieste. Zrazu sa otvoria dvere na paneláku a vychádza ona. Kokoooooos, okamžite sa zatiahlo, ešte aj to slnko zašlo, prišla ku mne (aj keď s chôdzou dámy to nemalo nič spoločné) ale budiš. Vždy, keď sa niekomu predstavím, podám ruku a pus pus.

No ale tuto som to vynechal. V hlave plánujem útek ale nič normálne ma nenapadá. No nič, nejak tú kávu už len prežijem.”

Pravda bolí

“Tak sme si sadli do podniku na terasu, ale niekde naša komunikácia začala viaznuť. Zrazu nebolo o čom. Tak som sa opýtal, prečo má na fotke dlhé vlasy a dnes má skoro účes ako ja, krátky.

Odpoveď bola prekvapujúca, že včera ju kamoška ostrihala. Hmmmm… povedz kamoške nech to už nikdy nerobí, povedal som jej. Asi sa urazila ale nemohol som, alebo skôr nechcel som klamať.

Potom prišla otázka, nepáčim sa ti? A to sa nemala opýtať. Moja úprimnosť nesklamala, povedal som jej, čo si myslím, že na fotke je úplne iná žena asi o 10-15 rokov mladšia.”

Man and Woman Having a Tea Conversation

Zdroj: pexels.com

Pozor na filtre!

“Išla ma presviedčať že je to ona, že len trochu prefiltrovala fotku. ? do p..e, že trochu. Keby som toľkokrát pustil túto moju kávu cez filter mám destilovanú vodu, odvetil som jej.

A to bolo moje šťastie, nafúkala sa, postavila a odišla. Ja som si dopil kávičku zaplatil a išiel preč. Nechcem nikoho uraziť, ale prosím vás žienky, nepúšťajte svoje fotky cez filtre v mobiloch, lebo na stretnutie prídete bez filtra, a potom sa vám môže stať niečo podobné!!!”

 

Muž si svojou úprimnosťou vyslúžil nie len ostrú kritiku ale mnoho ľudí s ním aj tak súhlasilo. Čo si o tom myslíte Vy? Bola jeho reakcia prehnaná alebo s ním súhlasíte?