Robo Papp si nedáva servítku pred ústa: Hlavného hygienika nazval morbídne obéznym pánom!

Nový školský rok sa už začal no je úplne iný ako po minulé roky. Vo svete ale aj u nás na Slovensku stále úraduje koronavírus, ktorý sa podpísal na zmenách v tradičnom prvom dni v škole.

Nové nariadenia tak určujú, že deti musia počas vyučovania nosiť rúška. To sa osobne týka aj speváka Roba Pappa, ktorého dcérka Izabelka (10) je školopovinná. Okrem toho má problémy so sluchom a nosenie rúšok pre ňu tak predstavuje problém, keďže bude mať väčší problém porozumieť učiteľke. Na svojej sociálnej sieti sa tak o problematike rozpísal a servítku si pred ústa rozhodne nedával!

 

Silné slová

Čo však speváka vytočilo najviac bolo kontroverzné vyjadrenie hlavného hygienika, Ján Mikasa. Ten povinnosť nosenia rúšok deťmi v škole pozdvihol slovami, že sa tak deti učia zodpovednosti.

“Jeden morbidne obézny pán, ktorého výzor naznačuje, že nemá svoj život uplne v poriadku a pod kontolou nám ide diktovať, ako máme vychovávať svoje deti?” napísal rozhorčený umelec. Ďalej prizvukuje to, že jeho dcéra je naučená väčšej zodpovednosti k zdraviu ako on, čím opäť zaútočil na osobu Jána Mikasa

 

“Je možné, že ste niekde v živote urobili chyby, ktoré sa časom odrazili na Vašom zdraví, ale to je Vaša osobá vec. Nás ostatných, ktorí žijeme tak, že zdraví sme, nechajte naše deti láskavo vychovávať k zodpovednosti podľa našich predstáv,” odkazuje Papp Mikasovi.

Nezabudol ani poznamenať to, že nariadenia dostatočne nerešpektuje ani samotný premiér Igor Matovič. Na záver ľudí nepriamo vyzýva aby sa nenechali riadiť a vyjadrili svoj nesúhlas v uliciach.

 

Celý príspevok si môžete prečítať tu:

zdroj: Robo Papp Facebook

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Robo Papp si nedáva servítku pred ústa: Hlavného hygienika nazval morbídne obéznym pánom!”