Robo Papp si nedáva servítku pred ústa: Hlavného hygienika nazval morbídne obéznym pánom!

Nový školský rok sa už začal no je úplne iný ako po minulé roky. Vo svete ale aj u nás na Slovensku stále úraduje koronavírus, ktorý sa podpísal na zmenách v tradičnom prvom dni v škole.

Nové nariadenia tak určujú, že deti musia počas vyučovania nosiť rúška. To sa osobne týka aj speváka Roba Pappa, ktorého dcérka Izabelka (10) je školopovinná. Okrem toho má problémy so sluchom a nosenie rúšok pre ňu tak predstavuje problém, keďže bude mať väčší problém porozumieť učiteľke. Na svojej sociálnej sieti sa tak o problematike rozpísal a servítku si pred ústa rozhodne nedával!

Tak čo láska, ako bolo prvý deň v škole? Aaaale tati prosím ťa pekne… 😂😂😂 #prvydenvskole #laska #rodic #otec #skolavola #puberta

No Description

 

Silné slová

Čo však speváka vytočilo najviac bolo kontroverzné vyjadrenie hlavného hygienika, Ján Mikasa. Ten povinnosť nosenia rúšok deťmi v škole pozdvihol slovami, že sa tak deti učia zodpovednosti.

“Jeden morbidne obézny pán, ktorého výzor naznačuje, že nemá svoj život uplne v poriadku a pod kontolou nám ide diktovať, ako máme vychovávať svoje deti?” napísal rozhorčený umelec. Ďalej prizvukuje to, že jeho dcéra je naučená väčšej zodpovednosti k zdraviu ako on, čím opäť zaútočil na osobu Jána Mikasa

Vyrážame do Štiavnice, predĺžený vikend na Slovensku namiesto dovolenky pri mori nam tento rok vobec nevadi! ❤️ #dovolenka #laska #toyotarav4 @todos.sk #pappovci

No Description

 

“Je možné, že ste niekde v živote urobili chyby, ktoré sa časom odrazili na Vašom zdraví, ale to je Vaša osobá vec. Nás ostatných, ktorí žijeme tak, že zdraví sme, nechajte naše deti láskavo vychovávať k zodpovednosti podľa našich predstáv,” odkazuje Papp Mikasovi.

Nezabudol ani poznamenať to, že nariadenia dostatočne nerešpektuje ani samotný premiér Igor Matovič. Na záver ľudí nepriamo vyzýva aby sa nenechali riadiť a vyjadrili svoj nesúhlas v uliciach.

 

Celý príspevok si môžete prečítať tu:

zdroj: Robo Papp Facebook