Speváčka Lucie Bílá môže byť na svojho syna hrdá. K novej piesni jej natočil krásny videoklip!

Lucie Bílá nezaháľa ani počas karantény a svojich fanúšikov má vždy čím potešiť. Či to už boli koncerty prostredníctvom sociálnych sieti či nový videoklip k piesni z nového albumu. O videoklip k piesni “Hořká jako rtuť” sa postaral Luciin syn Filip, ktorý slávnu mamu milo prekvapil.

Splnil si tým aj svoj sen a Lucie sršala iba radosťou s výsledku o čom hrdo povedala aj svojim fanúšikom na sociálnych sieťach.

 

“Čo viac si môžem ako mama priať… Raz za mnou prišiel môj syn, že by mi rád natočil klip… Povedala som len: “tak sa hraj ❤️ “ pochválila sa Lucie. Priznala aj to, že netušila, že jej syn Filip sa toho takto zhostí a vytvorí tak nádherné video. Klip k piesni mal premiéru ešte 13. septembra a speváčka neskrývala radosť. Fanúšikom prezradila, že na klip je pyšná hneď z dvoch dôvodov: “1. Je na mou oblíbenou píseň 2. Je od mého milovaného syna Filipa ❤️❤️❤️.”

 

Videoklip k piesni “Hořká jako rtuť” si môžete pozrieť tu:

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Speváčka Lucie Bílá môže byť na svojho syna hrdá. K novej piesni jej natočil krásny videoklip!”