Z Evy sa stal nový človek. Svojou extrémnou premenou šokovala divákov ale aj rodinu!

Eva (35) je učiteľkou matematiky a fyziky na základnej škole v Šahách, ktorá prekonala svoj strach a prihlásila sa do šou Extrémne premeny.

Nie je rada ľuďom na očiach a od jedného momentu v jej živote sa uzavrela do seba. Počas hádky jej brata a mamy začula, že ju jej obľúbený brat nenávidí a od toho momentu začala svoj smútok zajedať. Matka sa k nej chovala chladne a tak sa cítila na celom svete sama. Schudnúť sa rozhodla nie len kvôli svojemu zdraviu ale aj kvôli tomu aby pomohla svojim starším rodičom.

Trápil ju nevyriešený spor s bratom

Až do momentu váženia Eva netušila koľko váži, keďže klasické váhy ukazujú maximálnu hmotnosť 180 kíl. Prezradila, že bola pri tele už od škôlky keď vážila 50 kíl. Po vážení tak zistila, že má 183 kíl čo spôsobuje obrovskú záťaž na jej kĺby, ktoré trpia.

Eva sa tak do premeny pustila plnou parou vpred a nezastavili ju ani problémy s bolestivými kĺbami. Ciele sa jej plniť vždy podarilo no nevyrovnané veci s obľúbeným bratom ju brzdili. Maroš im tak dohodol stretnutie no súrodenci sa stretli mimo kamier a všetko si vyjasnili čo malo na Evu pozitívny vplyv.

Splnil jej sen

Aj napriek bolestiam Eva cvičila ďalej no nechudla tak akoby si to tréner Maroš predstavoval. Zavolal tak Evu na týždeň do Bratislavy no ona po ich telefonáte skolabovala a dostala panický atak.

Keď sa Maroš a Eva porozprávali osobne, zistilo sa, že je Eva naviazaná na rodičov.

Tak si pre ňu Maroš pripravil aj tréning u nich doma so stavebným materiálom, ktorí používajú na rekonštrukciu domu. Po tom čo Eva schudla už značnú časť svojej váhy, Maroš jej splnil ďalší sen a tak dohodol hodinu volejbalu, kde sa naučí vysnívaný smeč z výskoku. 

 

Úplne iný človek

Tesne pred finišom však Evu zasiahla náhla smrť jej milovaného otca, ktorý sa jej finálnej premeny nedočkal. Počas postupných videodokrútok si však diváci mohli všímať neuveriteľnú premenu Evy, ktorá bola skôr mužský typ a stala sa z nej oveľa veselšia žena, ktorá sa o seba stará.

Začala učiť na novej škole, kde mala pod vedením aj tanečný krúžok a aj naďalej sa venovala milovanému volejbalu. Keď konečne nastal dlhoočakávaný galavečer, do miestnosti vstúpil úplne iný človek. Eve sa tak podarilo schudnúť polovicu svojej váhy a to 91 kíl!

 

zdroj: extremnepremeny.markiza.sk / extremnepremeny.markiza.sk

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Z Evy sa stal nový človek. Svojou extrémnou premenou šokovala divákov ale aj rodinu!”