Z obézneho muža je takýto fešák: Pozrite si tú úžasnú premenu!

Komplexy zo svojho vzhľadu a váhy nemajú iba ženy, komplexy so svojej postavy má aj mnoho mužov. No len málokto s tým niečo aj urobí. V prípade tohto mladého muža to však bolo inak. Prečítajte si jeho úžasný príbeh premeny s obézneho outsidera na fešáka, ktorého by chcela každá žena.

Grant Sanders je chlap ako každý iný, no v jeho živote prišlo pár zlomových momentov a dostal sa do zlej situácie. Ako mu roky pribúdali, „lepili“ sa na neho aj kilá. Milovník baseballu sa svojho koníčku musel kvôli nadváhe vzdať, pridružili sa k tomu depresie a prišiel aj o svoju priateľku.

No táto ťažká situácia ho až tak na dno nepoložila a rozhodol sa zmeniť svoj život od základov. Zmenil svoj jedálniček a s podporou svojej rodiny sa mu podarilo schudnúť až 40 kíl, no samozrejme nevynechal aj pohyb, ktorý je pri chudnutí taktiež kľúčový.

View this post on Instagram

Every #transformation post I’ve shared has been of me at my heaviest next to where I am at the moment. I get a lot of questions asking “so… it took you 11 years to lose all the weight?” I would still be Scuba Fat Grant on the left if that were true, but it’s obviously not the case. I lost 80 plus pounds in the first year I decided to change my lifestyle. I’ve said it before but your mental state is the most important thing in your transformation. It’s scary to start and be put in uncomfortable situations. I’VE BEEN THERE. But if you do it enough times, you’ll create habits, and a healthier and happier lifestyle will become second nature quicker than you may think. It just takes consistency, time, and constant adjustments to see the changes you want. Here’s a breakdown of my habits from the three phases above. •2007: Drinking 64ozs of Dr Pepper a day, ate anything and everything, lifted only heavy weights and cardio… What was that?! 🤪. •2010: Drastically under eating, wouldn’t go out to eat with friends because I didn’t have the knowledge of what to order, scared of indulging in the occasional treat because I thought I would get fat again. Workouts consisted of loads and loads of cardio with high reps low weight. •2018: Making conscious decisions of what I am eating depending on what activity I am about to do or what I have just done. Making sure I eat enough protein, and having “earned” meals frequently. Workouts consist of moderate to heavy weights with cardio 3-5 times a week.

A post shared by Grant Sanders (@grantsanders) on

Grantova rada

„Moja transformácia duševného zdravia bola rovnako drastická ako moja fyzická, a to je to, čo považujem za hlavný kľúč k trvalej zmene. Ak chcete zmeniť svoj životný štýl, musíte to urobiť pre seba, nie pre niekoho iného. Ak motivácia nepochádza zvnútra, nebude trvalá. Keď odstránite alebo potlačíte mentálne prekážky strachu a výhovoriek, uvedomíte si, že váš potenciál je neobmedzený. Nehovorte, že to urobíte budúci týždeň, budúci mesiac alebo budúci rok. Musíte začať hneď, ako príde ten správny moment,“ znie Grantova rada pre ľudí, ktorí chcú vo svojom živote zmenu.

Grantov vzhľad sa zmenil na nepoznanie, nechal si narásť dlhé vlasy a jeho telo je teraz pevné ako skala. Je jasné, že za tým bol kopec driny no tá sa vyplatila. Na jeho instagramovom účte pridáva svojej premeny a je len otázkou času kedy ho osloví nejaká modelingová agentúra.