Bola jednou z najťažších žien na svete. Podarilo sa jej schudnúť viac ako 200 kil no život jej nadelil silnú ranu!

Ak pravidelne sledujete televíznu stanicu TLC, určite poznáte program “Môj 300-kilový život”. Tento formát je podobný Extrémnym premenám no v tejto šou nedozerá na obéznych ľudí tréner ale chirurg Dr. Nowzaradan. Ten sa najmä špecializuje na gastrický bajpas (chirurgické zmenšenie žalúdka). V dnešnom článku sa tak niečo dozviete o strastiplnej ceste za nižšou váhou Američanky Charity Pierce. Tá na začiatku vážila takmer 360 kíl no podarilo sa jej úspešne schudnúť.

Before photos..

Gepostet von Charity Pierce am Samstag, 11. Mai 2019

 

Jedna rana za druhou

V šou “Môj 300-kilový život” sa objavila v roku 2015, keď vážila približne 353 kíl. Po tom čo ju Dr. Nowzaradan poslal do nemocnice, schudla pomocou reštrikčnej diéty 45 kíl. Až vtedy bola vhodnou adeptkou na gastrický bajpas.

No krátko po operácii dal Charity život tvrdú ranu. Dozvedela sa, že jej mama zomrela no kvôli vykonanej operácii sa nemohla zúčastniť jej pohrebu. Ako keby toho nebolo dosť, Charityna dcéra Charly začala rapídne priberať na váhe v dôsledku častých hospitalizácii svojej matky, s ktorými sa nevedela vyrovnať. Ďalšia rana prišla aj od Charityného snúbenca Tonyho, ktorý ju podviedol z jej sestrou Dusty. 

Charityna dcéra Charly

Gepostet von Charity Pierce am Samstag, 10. August 2019

Little bit of a life update. My moms away to better herself. She’s had some struggles but is doing great now. That’s as…

Gepostet von Charity Pierce am Samstag, 12. September 2020

 

No aj po týchto ranách sa Charity a Charly navzájom v chudnutí podporovali a nakoniec boli obe odporučené na operáciu na odstránenie prebytočnej kože. Okrem iného počas operácie odstránili Charity aj 9-kilový nádor. Ďalším krokom vedľa bolo aj to, že sa Charity predávkovala liekmi proti bolesti a tak jej Dr. Nowzaradan oznámil, že z operáciami už skončila. Charity však bola odhodlaná a spolu z dcérou Charly tak naďalej chudli spoločne.

Gepostet von Charity Pierce am Samstag, 11. Mai 2019

Koľko schudla?

Keď sa objavili vo voľnom pokračovaní pôvodnej šou, Charity tak dokopy schudla vyše 232 kíl a vážila okolo 120 kíl, jej dcéra Charly schudla 43 kíl a vážila 133 kíl. Dr. Nowzaradana tak požiadali o ďalšiu operáciu na odstránenie prebytočnej kože no tú im sľúbil až keď budú vážiť menej ako 90 kíl. No skôr či neskôr sa vzťah medzi Charity a Charley zmenil. C

harity mala problémy z alkoholom a jej dcéra sa od nej odsťahovala aby problémy jej matky nemali vplyv na jej cestu za nižšou váhou. Od vysielania tejto šou mala Charity množstvo zdravotných problémov.

Gepostet von Charity Pierce am Samstag, 22. Juni 2019

Yesterday

Gepostet von Charity Pierce am Mittwoch, 12. Juni 2019

 

Ako sa má teraz?

Charity v marci tohto roku na svojom Facebooku priznala, že jej diagnostikovali rakovinu obličiek a to ešte v decembri minulého roku. “Informácia pre všetkých…Počas Vianoc som zistila, že mám rakovinu obličiek. Úplne ma to položilo pretože moja mama zomrela na dôsledky rakoviny mozgu. Takže ešte od Vianoc pociťuje obrovskú úzkosť a zažívam často panické ataky. Po mnohých testov a milión návštevách u doktora zistili, že rakovina sa nachádza iba v mojej obličke. Ďalším krokom bolo tak odstránenie obličky čím skôr kým sa to môže rozšíriť do ostatných orgánov. Takže 2. marca mi obličku odstránili. Teraz sa zotavujem doma. Dúfam, že budúcnosť pre mňa chystá niečo pozitívne,” opísala svoj príbeh Charity. 

Gepostet von Charity Pierce am Freitag, 8. November 2019

zdroj:distrctif.com