Ďalší poslanec za OĽaNO má pozitívny test: “Túto čínsku pliagu som musel chytiť určite v práci.”

Testovaniu na ochorenie Covid-19 sa nevyhli ani samotní poslanci. Pozitívny boli poslanci z politickej strany ĽSNS ale aj OĽaNO. Ešte počas minulého týždňa oznámil Milan Potocký (OĽaNO) prostredníctvom Facebooku, že jeho test na koronavírus bol pozitívny. Tentokrát opísal svoju skúsenosť aj 33-ročný Vranovčan, Jozef Bubnár (OĽaNO).

 

“Dnes som bol pozitívne testovaný na COVID.  Túto čínsku pliagu som musel chytiť určite v práci, nakoľko už viacero poslancov bolo testovaných pozitívne,” napísal ešte v pondelok (26. októbra) na svoj Facebook Bubnár. Je však prekvapený, keďže za celý svoj život nemal chrípku, herpes a ani ovčie kiahne.

Píše aj o tom, že údajne existuje typ krvnej skupiny, v ktorej sa vírusy nedokážu len tak ľahko aktivovať a preto verí, že on práve takú má.

 

 

“No tento netopierský typ mikrobiologického života z dovozu so mnou nemal teda anilen najmenší problém a poviem vám, tak mizerne mi ešte nikdy nebolo. Som taký slabý, že ledva stojím na nohách, je mi zima, bolí ma hlava a necítim ani vône, ani chuť,” opisuje svoj stav poslanec. Na záver ľuďom odkázal aby dávali na seba pozor a dali sa počas víkendu otestovať. Opatrenia, ktoré momentálne máme tak považuje za jediné mini zbrane, ktoré proti korone máme.

zdroj : https://www.facebook.com/milan.potocky