Haberove kraťasy sú späť. Po 27 rokoch si ich opäť obliekol. Čo na ne hovoríte?

Ak niekto spomenie známeho slovenského speváka a porotcu zo speváckej súťaže Superstar, určite si aj vy ako prvé vybavíte Paľa Haberu v krátkych džínsových nohaviciach, pre ktoré ho milovali takmer všetky ženy na Slovensku a v Česku.

Paľo ide s dobou a sám priznáva, že takýto strih krátkych nohavíc je veľmi moderný aj dnes, no u nežnejšieho pohlavia. Práve to bolo dôvodom, prečo sa rozhodol zavtipkovať a pobaviť všetkých svojich sledovateľov na sociálnej sieti Instagram. Práve tam nedávno zverejnil fotografiu, zachytávajúcu Paľa v legendárnych krátkych nohaviciach s čiernym opaskom, ktoré tak miloval a nosil ich takmer na každé vystúpenie.

Paľove kraľasy sa dnes ľudovo nazývajú „gottovky“, pretože ich mal oblečené aj počas jedného zo stretnutí s legendou – Karlom Gottom. Musíme uznať, že pri prvom pohľade na fotografiu, si asi každý najprv všimne jeho svalnaté nohy. K fotografii Paľo Habera napísal toto: ,,Tak som si dnes pre istotu vyskúšal, či tie svoje kraťasy ešte navlečiem. No problém, takže možno… retro jak divá sviňa.“

Fotografia z 90. rokov:

Fotografia z roku 2019: