Mamička 11 detí chce ďalšie dieťa aj napriek tomu, že doteraz bola tehotná osem rokov svojho života

V dnešnej dobe si dospelí ľudia naozaj premyslia, či chcú dieťa. Zdá sa im, že mať čo i len jedno dieťa je naozaj náročné. Avšak predstavte si, že ich máte 11 a najstaršie z nich má 15 rokov.

Toto je realita Britni Church (31), ktorá strávila takmer desaťročie svojho života tehotenstvom. 11 násobná mama tvrdí, že ešte neskončila. Britni si v minulosti nikdy nepredstavovala, že by mala takú veľkú rodinu, ale akonáhle to začalo, nakoplo ju to a nevie prestať.

Mama z Arkansas City v Kansase mala svoje prvé dieťa s prvým manželom, dnes 15 ročnú Crizman, šesť dní po šestnástich narodeninách. Pár sa zosobášil päť dní pred narodením ich dieťatka. Dvojica spolu splodila 4 ďalšie deti – Jordanu (14), Caleba (13), Jaceho (12) a Cadencena (10).

Keď sa pár v roku 2010 rozišiel,

Britni si užívala slobodu a víkendy trávila večierkami. V roku 2012 však nečakane otehotnela so svojím šiestym dieťaťom – Jesalynom, ktorý má dnes osem rokov. Pred stretnutím s aktuálnym manželom strávila tri roky vychovávaním svojich detí ako osamelá mamička. S druhým dlhoročným partnerom mali Silasa v lete 2015, rok po ich stretnutí. V roku 2016 porodila syna Christophera.

Následne mala trojičky – Olivera, Ashera a Ábela. Starostlivosť o rodinu s 11 deťmi je finančne náročná. Rodina tvrdí, že ich týždnenné náklady na potraviny sú 300 dolárov, vrátane 66 kartónov mlieka a 600 plienok.

Mnohonásobná mamička tvrdí: „Nemyslela som si, že budem mať niekedy viac ako 5 detí, ale nikdy som si ani len nepredstavovala, že ich budem mať 11. Myslela som si, že budem mať najviac štyri. Nemám pocit, že mám aktuálne príliš veľa detí – je to podľa mňa normálny počet.

Starostlivá matka dokonca čelila súdu z dôvodu vysokého počtu detí:Cítila som veľkú hanbu za to, že som šiestykrát otehotnela s iným mužom. Keď sa Jesalyn narodila, bola taká nevinná, vzácna a krásna. Celá hanba vtedy okamžite zmizla. Bola dokonalá. Prestalo ma zaujímať, čo si myslia ľudia.“

Britni vstáva o 7:00 – skontroluje trojčatá, potom pripraví raňajky pre rodinu a skontroluje svoje e-maily pri rýchlej káve. Potom začne s praním, zatiaľ čo Chris vezie deti do školy.

View this post on Instagram

One of my favorites @jojobeestudios #bigfamily #largefamilyphotography #largefamily #11kids

A post shared by Britni Church (@our_large_family_life) on

Autom sa následne vráti po druhú várku detí. Prevoz detí vykonáva na päťmiestnom vozidle Ford Transit, ktoré si rodina kúpila minulý rok po narodení trojičiek. Po obede, keď sú staršie deti ešte v škole, Britni číta knihy, doháňa svoje záľuby, napríklad háčkuje.

Krátko po tom, čo deti prídu zo školy, pripraví večeru a uprace domácnosť. Rodina spolu večeria pri dvanásťmiestnom stole, vytvorenom na mieru. Po tom, čo uloží mladšie deti o 21:00 do postele, venuje sa starším deťom. Každé dieťa spí v izbe s niekoľkými súrodencami. Britni a Chris majú v pláne prerobiť podkrovie a suterén na ďalšie spálne.

Britni zdieľa momentky zo života 11 člennej rodiny na svojej instagramovom profile – @our_large_family_life, kde má aktuálne viac ako 8 000 sledovateľov.

Hrdá mamička prezradila: „Keď ideme po meste spolu ako rodina, každý sa na nás pozerá. Niektorí ľudia nám dokonca kúpili rodinnú večeru, pretože boli ohromení tým, koľko nás bolo. Ak pôjde všetko dobre, dúfame, že si postavíme vlastný dom pri veľkom rybníku, pretože Chris miluje rybolov.“

Zdroj: metro.co.uk