Po mnohých potratoch a umelých oplodneniach otehotnela. K piatim deťom pribudli ďalšie 4!

Manželia Maxine a Jake Young sa od sobáša snažili o potomka no nemali veľa šťastia. Stali sa tak náhradnými rodičmi 4-roch detí, ktoré si neskôr adoptovali. S pomocou umelého oplodnenia Maxine otehotnela a manželom sa tak narodil krásny synček.

Obaja vždy túžili po veľkej rodine a tak sa o dieťa pokúsili ešte raz a na ich prekvapenie sa to podarilo aj bez umelého oplodnenia. Podľa portálu dailymail.co.uk, budúci rodičia však zažili šok, keď zistili, že Maxine čaká štvorčatá!

Po mnohých potratoch bola tehotná

Maxine a Jake sa zosobášili ešte v máji 2016 a chceli si založiť rodinu čím skôr. Preto sa v roku 2017 rozhodli absolvovať kurz potrebný na vykonávanie povolania náhradného rodiča. Začali sa tak starať o troch súrodencov vo veku 4 roky, 2 roky a 11 mesiacov. O mesiac neskôr tak do opatery získali aj ich štvrtého súrodenca, malú sestričku. Počas toho sa snažili aj o vlastné dieťa no Maxine mnohokrát potratila a tak sa obrátili na vedu a skúsili umelé oplodnenie. To sa podarilo a v októbri 2018 sa im narodil biologický syn Henry.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Maxine (@maxinelee_y) on

 

Toto vôbec nečakali

Tým, že obaja túžili po veľkej rodine, rozhodli sa koncom roka 2019 adoptovať si štyroch súrodencov, ktorých mali v náhradnej starostlivosti. Tak sa v priebehu roka ich rodina rozrástla z troch na siedmych členov. No krátko na to Maxine zistila, že je tehotná aj bez umelého oplodnenia. Neskôr sa však dozvedeli, že Maxine nosí pod srdcom štvorčatá! Obaja rodičia priznávajú, že mať 5 detí už bol taký malý chaos no s ohľadom na to, že vždy chceli veľkú rodinu sa z radostnej správy tešili.

View this post on Instagram

We dove in head first, without knowing how to swim. It felt like all we did was tread water for the first few months. Slowly, very slowly we began to learn one another, we got into a rhythm of things and it became second nature. Life was normal, or as normal as having 4 children in foster care could be. We had melted into a unit, we had become a family. Now don’t get me wrong, there were hard days where we went to bed wondering how we could go on. Days where I woke up asking for forgiveness and a second chance to be a better mother, but those days are far outnumbered by the good days, the days where I can’t wait to wake up and do it all again. YOU, you are the hero’s of this world. The silent soldiers who make this world a better place just by being in it. I am in awe of you. All of you. You have shown me what matters in this world. You have given me glasses so that I could see the world through a different lens. Unrelentingly beautiful souls who have persevered through the toughest of circumstances and come out surprisingly kind and trusting. The world needs more people like you in it. Thank you for everything you have done for me. I am eternally grateful for the joy you have brought into my life, the love you have shown me and the unimaginable strength you have displayed. I have had the most cherished honor of taking care of you, loving you and protecting you for the past two and a half years. It has changed me. You have made me better, in every way possible. Now I have the greatest honor of being your mama. You have given me the most meaningful and fulfilling role of my lifetime. Thank you for the forgiveness and grace you have shown me as I navigated my way through learning how to be a mother, for accepting me as I am, despite my flaws and for showing me that wishes and miracles aren’t only in the movies. You, all of you, you are magic.

A post shared by Maxine (@maxinelee_y) on

View this post on Instagram

Merry Christmas from the gang ✌🏻

A post shared by Maxine (@maxinelee_y) on

 

Štvorčatá Silas Ledger, Theo Alexander, Beck Killian a Cecilia Hudson sa narodili ráno 31. júla. Keďže sa narodili predčasne museli štvorčatá ostať na pediatrickej jednotke intenzívnej starostlivosti. “Bolo to šialené ale myslím, že nám ešte nedošlo čo sa deje,” priznáva šťastný otecko Jake. Maxine potvrdila, že deti sú už doma a dobre sa im darí za čo sú naozaj vďačný. Celej 9-člennej rodine tak želáme veľa zdravia a šťastia ale najmä trpezlivosti.

zdroj: www.dailymail.co.uk