Úžasná Extrémna premena: Sympatický Ivan mal problémy so srdcom no nevzdal to!

Vo včerajšej časti šou Extrémne premeny ste mohli vidieť cestu za zdravím 162-kilového Ivana Lipkovicsa. So strachu o vlastný život a to, že by za sebou nechal manželku a deti ho donútili urobiť zmenu. Ako sa odhalilo na lekárskej prehliadke, Ivan berie maximálne dávky liekov na úpravu krvného tlaku no ten nie je aj tak ideálny. Problémy so srdcom mu síce zo začiatku premenu skomplikovali no on to nevzdal a pustil sa do premeny s plným nasadením.

 

 

Zdravotné problémy premenu skomplikovali

Na prvom vážení sa tak zistilo, že Ivan váži až 162 kíl. Počas prvého tréningu ho chcel tréner Maroš Molnár otestovať koľko zvládne. Jeho výkon však obmedzili problémy so srdcom no to je hlavne spojené so slabou kondičkou. Počas celého procesu ho tak museli kontrolovať zdravotníci, keďže počas tréningu dokonca skolaboval. Ivan sa pri tom priznal, že kedysi sa venoval bojovým športom. Jeho cieľom okrem schudnutia bol aj priateľský zápas so zápasníkom MMA, Attilom Véghom. 

 

 

Povedala áno!

Ivanova manželka Marika priznala, že Ivan má dve práce a pri novom režime je buď v práci alebo na tréningoch. Nemá čas na rodinu a deti čo ho značne trápi. Maroš teda venuje Ivanovi a Marike pobyt v kúpeľoch, kde si obaja oddýchnu a majú konečne viac času pre seba. Ivan dokonca pri večeri požiadal Mariku o ruku už po druhýkrát. Prvýkrát ju požiadal už len pár mesiacov po tom čo spolu chodili a Marike sa to zdalo priskoro no tentokrát Ivanovi povedala áno. 

 

 

Celá rodina je aktívnejšia

Okrem Ivana sa s cvičením ku nemu pridala sporadicky aj Marika a Maroš dokonca rozhýbal aj ich syna Dežka. Sama Marika priznala, že ako rodina sú oveľa viac aktívny a mnohokrát za Ivanom nestíhajú čo predtým bývalo skôr naopak. Síce na prvom vážení nesplnil limit len o 2 kilá nevzdal to a bojoval ďalej a ďalšie ciele plnil jedna radosť. Dočkal sa preto aj vysnívaného zápasu s Attilom Véghom, na ktorý poctivo trénoval.

 

View this post on Instagram

vsetkym jedno velke ❤️

A post shared by Ivan Lipkovics (@ivanlipkovics) on

 

Schudol celého človeka

Napriek tomu, že tohtoročnú séria Extrémnych premien zasiahla pandémia koronavírusu a fitness centrá sa zatvorili, Ivan sa vynašiel a cvičil doma na záhrade či chodil behávať. To mu napomoholo v tom aby naďalej chudol podľa plánu a na predposlednom vážení mu dokonca doktor schválil aj korekčnú plastickú operáciu. Na galavečeri bola Marika prekvapená ako dobre Ivan vyzerá. Keď sa postavil na váhu vážil 92 kíl čo znamená, že schudol presne 70 kíl! Ivan dokonca zavtipkoval, že keď má takúto postavu a Marika ho videla takto v obleku, určite sa za neho konečne vydá.

 

zdroj:  extremnepremeny.markiza.sk.    / extremnepremeny.markiza.sk / extremnepremeny.markiza.sk / extremnepremeny.markiza.sk