VIDEO: Matovičov trapas s angličtinou v Bruseli. TOTO z jeho úst vyšlo počas živého vysielania!

Ovládanie anglického jazyka je v dnešnej dobe takpovediac nutnosťou a zlatým štandardom. Nie každému bolo nadanie na cudzie jazyky vložená do vienka a tak sa s ňou mnoho ľudí trápi. Stáva sa to aj slávnejším a vysoko-postaveným ľuďom, ktorí angličtinu nemajú príliš v láske.

Skomoleniny či slovenské slová s anglickým prízvukom ozaj podujú. Trapas sa stal aj nášmu premiérovi, ktorý mal v priamom prenose z Európskeho parlamentu povedať pár slov. Ako sa hovorí, kto chce pochopí, nie?

Igor Matovič sa nachádza v Bruseli, kde lídri Európskej únie rokujú o pandemickej situácii či vzťahoch so Spojeným kráľovstvom a Afrikou či o klimatických zmenách.

Matovič tak reprezentuje naše Slovensko a pri tej príležitosti mal v priamom prenose z Európskeho parlamentu predniesť pár slov o rokovaniach. Z videa je zjavné, že bol nervózny a potvrdil to aj vetou, že nevie ako má začať. Neskôr sa rozrozprával o tom, že tieto rokovania sú začiatkom niečoho veľmi pekného.

Onedlho sa však vo svojom prejave zasekol a nevedel ako ďalej pokračovať. Preto si vypýtal ešte druhý pokus. Urobil tak lámavou angličtinou: „Can I go one time? Next time,“ vypýtal si od kameramana nový pokus.

Neskôr mu však vysvetlili, že to nepôjde, keďže sa jedná o živý prenos. V tom sa Matovič udrel po čele a zasmial sa sám na sebe. Potom celú svoju reč ešte raz zopakoval.

 

Celé video si môžete pozrieť tu:

https://www.facebook.com/DruckerTomas/videos/623418318326787/?t=4

 

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “VIDEO: Matovičov trapas s angličtinou v Bruseli. TOTO z jeho úst vyšlo počas živého vysielania!”