Vypočujte si duet Nely Pociskovej s jej nádhernou malou dcérkou Liankou

 

Nela Pocisková, talentovaná herečka a speváčka, ktorá je už pár rokov doma na materskej dovolenke, je aj napriek množstvu povinností s jej ratolesťami, aktívna na sociálnych sieťach. V roku 2016 sa jej narodil syn Hektor, ku ktorému sa o 2 roky neskôr pripojilo dievčatko, malá Lianka. Nela Pocisková tvorí už niekoľko rokov pár so 42 ročným Filipom Tůmom.  Práve Filip zverejnil video svojich dvoch krásnych dievčat, na ktorom je zachytený moment, kedy si spolu spievajú pieseň – Po nábreží koník beží. Po vypočutí ich krásneho duetu vám bude určite jasné, po kom zdedila talent malá Lianka.

Hrdá mladá mamička prezradila: ,,Nedávno sa ma pýtali, aké počúvam momentálne hity.. Veľmi ma to pobavilo. Nech sa páči, toto je jeden z nich. Nestihlo sa to zdokumentovať od začiatku, ale keby ste chceli vedieť, čo počúvam od rána do večera, tak je to toto.”

Zdroj: hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Vypočujte si duet Nely Pociskovej s jej nádhernou malou dcérkou Liankou”