Anna Belousovová útočí na Kollára: ,,Kollárové ku**y sekírujú vyčerpané zdravotné sestry!“

Slovenská politička a bývalá podpredsedníčka a poslankyňa NR SR, Anna Belousovová, už do aktívnej politiky nepatrí, no kauza hospitalizácie Borisa Kollára, ju prinútila vyjadriť sa. Boris Kollár podpísal reverz po tom, čo vyšli na povrch jeho časté nočné návštevy. Kollár nočné návštevy poprel a jediné čo prezradil je to, že chcel odľahčiť zaneprázdnené sestričky.

Podpredsedníčka a poslankyňa NR SR pôsobila vo vysokej politike v čase, kedy sa zakladala politická strana SNS, v ktorej nahradila legendárneho Jána Slotu, s ktorým sa jej diametrálne rozchádzali politické názory. Tentokrát sa prostredníctvom sociálnej siete rozhodla vyjadriť k aktuálnej kauze Borisa Kollára, ktorému vraj nechcela sestrička naliať čaj. Podľa viacerých zdravotných sestier z oddelenia, kde Kollár ležal, ich počas práce viackrát vyrušovali a zdržiavali ženy, ktoré chodili Kollára navštevovať.

Podľa zdravotných sestier vraj jeho návštevy porušovali hygienicko-epidemiologické nariadenia. Po ich vyjadreniach sa rozšírila informácia, podľa ktorej malo byť zdravotným sestrám následne siahnuté na vianočné odmeny. Kvôli tejto záležitosti sa k prípadu vyjadrila aj prezidentka Zuzana Čaputová. Martin Strižinec, hovorcom prezidentky Slovenskej republiky, prezradil: ,,Hneď, ako sa to pani prezidentka dozvedela, telefonovala s riaditeľom nemocnice a prisľúbil jej, že sestry dostanú riadne vyplatené odmeny.

Uverejnil používateľ Anna Belousovová Sobota 13. októbra 2018

 

Zdroj: FB/Anna Belousová

Vo verejnom statuse napísala: ,,Nielenže natáča svoje sprosté, slaboduché videá z nemocničného lôžka a tvári sa na nich, akoby utrpel zranenia v boji za vlasť, ešte má tú drzosť cicať zneužívaním nadštandardných podmienok súčasné zdravotníctvo, ktoré v súčasnosti zažíva nápor kvôli koronakríze.“ Kvôli obrovskej vyťaženosti sa preto Kollár rozhodol prizvať na pomoc rodinných príslušníkov a známych. Belousová sa k tomuto tvrdeniu vyjadrila:

,,Aby toho nebolo dosť, ešte si dovolia vyčerpané zdravotné sestry sekírovať Kollárové ku**y?! To kde sme? Kde žijeme?! Nech tie plastikové umeliny zhodia zo seba drahé handry, na ktoré by si aj tak v živote samé nezarobili… nech si oblečú sesterskú uniformu a skúsia si tu prácu sami!“

Boris Kollár svoje správanie a návštevy obránil vo videu, ktoré uverejnil na sociálnej sieti:

Zdroj: