“Boja sa spravodlivosti, ktorá sa blíži!”: Tvrdé slová kritiky Zlatice Kušnírovej smerované na politikov podporujúcich protivládne protesty

Utorkové protivládne protesty verejne podporila strana ĽSNS ale aj Smer, keďže okrem toho, že sa protestov zúčastnili na nich občanov aj zvolávali. Líder novovytvorenej politickej strany Hlas, Peter Pellegrini, sa rozhodol proti súčasnej vláde bojovať formou online hlasovania za predčasné voľby či referendum.

Pre všetkých, ktorí mali niečo dočinenia s týmito protestami má Zlatica Kušnírová, matka zosnulej Martiny, veľmi tvrdý a jasný odkaz!

“Horí” im po zadkom

“Ste všetci v poriadku,vaše deti sú živé a zdravé?Nezabúdajte na to zajtra,až podľahnete vplyvu mafii,zneužijú vás vo svoj prospech.Ja nemám deti,zavraždili ich za vlády,ktorá zajtra ide protestovať.Nie za vás,ale sa boja spravodlivosti,ktorá sa blíži,” napísala deň pred protestami na svoj Facebook Zlatica Kušnírová.

Z jej slovami súhlasil aj premiér Igor Matovič, ktorý jej slová zdieľal aj na svojom profile. Mnohým politikom tak už “horí” pod zadkom, keďže Matovič sa pustil do očisty štátu “od podlahy”. Ako prvý padol šéf Správy štátnych hmotných rezerv, Kajetán Kičura a tým to určite ešte nekončí.

tak

Uverejnil používateľ Igor Matovic Pondelok 16. novembra 2020