Harabin rúško nenosí. Zásadne odmieta aj očkovanie – Toto odkázal ľuďom

Okrem Roberta Fica a Mariana Kotlebu sa na utorkových protestoch objavil aj bývalý kandidát na post prezidenta Slovenskej republiky, Štefan Harabin. Všetci títo politici nesúhlasia s opatreniami, ktoré zaviedla vláda Igora Matoviča.

Počas protestov, ktoré sa konali v deň výročia Nežnej revolúcie, bolo v uliciach hlavného mesta niekoľko tisíc Slovákov, ktorí zľahčujú situáciu spojenú s koronavírusom, odmietajú opodstatnenie prijatých opatrení a nesúhlasia s rozhodnutiami Igora Matoviča. Uplynulý týždeň dokonca priniesol aj veľmi podozrivú anketu Petra Pellegriniho, v ktorej vraj hlasovalo viac ako 100 000 Slovákov.

Anketa má byť veľmi pofidérna, najmä kvôli pripočítavaniu len pozitívnych hlasov.

Štefan Harabin, predseda politickej strany VLASŤ, sa na utorkových protestoch objavil bez akýchkoľvek ochranných pomôcok v dave ľudí, čím nedodržal ani len bezpečnostné dvojmetrové odstupy. Štefan Harabin mal na proteste zjavne veľmi dobrú náladu, čo dokazoval neutíchajúcim úsmevom na perách. Okoloidúcich protestujúcich povzbudzoval, aby si rovnako dali rúška z tváre dolu. Podľa neho je nosenie rúšok štátom organizované mučenie. Harabin vykrikoval:

,,Rúška dole! Ako prejavujete svoju slobodu, keď ste si nasadili rúška?! Za chvíľu vás dajú očkovať a aj čipovať!”

Harabin sa po proteste objavil aj na videu, ktoré bolo zverejnené na sociálnej sieti TikTok. K videu dodal, že počas utorkového protestu ho žiadalo množstvo jeho fanúšikov o to, aby sa s nimi odfotil: ,,Nie stovky, opakujem ešte raz a bez nadsádzky, ale vyše tisícky selfíčiek som s radosťou absolvoval počas fotografovania i s mojimi fanúšikmi a priaznivcami strany Vlasť.”

Zdroj: hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Harabin rúško nenosí. Zásadne odmieta aj očkovanie – Toto odkázal ľuďom”