Kollár tvrdí, že ešte nemá vyhrané. Vraj to, že sa postavil z postele je hotový zázrak. Toto odkazuje našej vláde

Boris Kollár, slovenský podnikateľ a v posledných rokoch aj úspešný politik, skončil na nemocničnom lôžku po vážne autonehode štátneho BMW. Dopravná nehoda sa mala stať po tom, čo vyzdvihol bývalú miss Miroslavou Fabušovou pred jej bytom a chcel ju odviesť do lekárne. V aute bol okrem nich aj člen Kollárovej ochranky a jeho šofér. Kollár tak od 24. októbra leží v nemocnici na Kramároch, kde je liečený kvôli zlomenému druhému krčnému stavcu a poranenej chrbtici.

Od autonehody ubehli už takmer 3 týždne,

no Boris Kollár sa ešte z nemocnice domov nedostal. Kollár sa rozhodol prítomnosť bývalej miss vysvetliť prostredníctvom videa, ktoré zverejnil pár dní po nehode. Aktuálne vydal tretie video, v ktorom spomína, že to, že sa dokáže postaviť na nohy považuje za hotový zázrak.

Kollár si myslí, že utiekol hrobárovi z lopaty a tak, ako vidí spolupracovať zdravotnícky personál, by sa podľa neho mali správať aj politici. Kollár venoval lekárom a sestričkám z troch nemocníc obrovské poďakovanie, pretože spoluprácou dokázali, že sa konečne postaví na nohy.

Podľa predsedu NR SR by sa mali politici inšpirovať a zomknúť práve takýmto efektívnym spôsobom. Podľa neho sa zlepšenie spoločnosti a situácie na Slovensku dosiahne len spoluprácou a nie hejtovaním a odkazmi cez sociálne siete.