Na Matoviča útočí už aj Paľo Habera: ,,Pár ľudí v mojej krajiny si zaslúži vakcínu na rozum!“

K aktuálnemu dianu na Slovensku sa v uplynulých dňoch vyjadril okrem mnohých politikov aj populárny spevák – Paľo Habera. Tentokrá urobil výnimku a vyjadril sa k téme politických rozhodnutí na Slovensku. Vo svojom príspevku, ktorý uverejnil na sociálnej sieti, sa rozhodol naložiť najmä premiérovi Igorovi Matovičovi, ktorý sa v poslednom období stretáva najmä s negatívnymi reakciami na rozhodnutia jeho vlády.

Igor Matovič prezentoval najnovší postup, ktorým sa chce v boji proti COVID-19 vydať. Konzílium odborníkov mu neodporúča pokračovať v celoplošnom testovaní, no premiér chce Slovákom poskytnuť možnosť bezplatného testovani aj v nasledujúcich týždňoch, aj napriek tomu, že aktuálne bojuje s nedotatkom testov. Nesúhlasný postoj k testovaniu sa rozhodol vyjadriť aj Paľo Habera, ktorý prezradil: “Uvedomujem si, že vo svete v súčasnosti nie je normálna situácia a zvládnuť v tejto chvíli vedenie krajín nie je nič jednoduché. Málokedy komentujem takéto veci, ale teraz budem, pretože sa mi to nepáči!

Paľo Habera v príspevku na Instagrame pokračoval: “Byť dobrým politikom a vodcom je niečo úplne iné, ako predvádza ON! Jasne mi ukazuje, že sa k premiérskemu kreslu dostal nešťastnou náhodou – zúfalou reakciou ľudí na katastrofálny stav našej politiky a krajiny… Múdrosť a rozvážnosť je mu extrémne vzidalená a snaží sa ju nahradiť konfrontáciami, diktátorstvom, svojou detinskou urážlivosťou a prehnaným vylievaním svojich pocitov prostredníctvom sociálnych sietí…

Robiť opatrenia nie je jednoduché, chápem! Čo nechápem, prečo neplatia pre všetkých rovnako, vrátane politikov?! Ako sa postaráte o starých ľudí a o ľudí, ktorí prišli o prácu a ako im štát, ktorý teraz riadite, ide pomôcť! Pán Matovič, mali ste šancu zanechať po sebe niečo užitočné, ale výsledkom vášho vedenia krajiny je len nespokojnosť a opätovné sklamanie. Hmm… ste tu už dlho! Takže – NEXT PLEASE!!! P.S: Škoda, že neexistuje vakcína na rozum! Pár ľudí v mojej krajine je naozaj potrebné zaočkovať – a povinne!!!

 

Celé znenie prispevku 👇

Tento prispevok je urceny hlavne obyvatelom Slovenska,kedze aj ja som stale jeho obcanom a je to moj domov,mam tu rodinu a najblizsich priatelov.
Uvedomujem si,ze vo svete v sucasnosti nie je normalna situacia a zvladnut v tejto chvili vedenie krajin NIE JE NIC JEDNODUCHE. Niekde to politici zvladaju a niekde nie. Malokedy komentujem taketo veci,ale teraz budem a podotykam nie je to tym,ze by som stracal nervy a trpezlivost,ale preto,ze sa mi to NEPACI!

Nepaci sa mi sposob vladnutia sucasnej vlady a hlavne nasho premiera MATOVICA! Byt dobrym politikom a vodcom je nieco uplne ine ako predvadza ON! Jasne mi ukazuje,ze sa k premierskemu kreslu dostal nestastnou nahodou – zufalou reakciou ludi na katastrofalny stav nasej politiky a krajiny, ktora zatial vela stastia v podobe dobrych politikov -NEMALA ! Je vlastne zazrakom, ze mame skvelu prezidentku.
Hovori sa, ze kazdy narod ma taku vladu,aku si zasluzi. Co sme ale komu urobili,ze mame takehoto premiera? Mudrost a rozvaznost je mu extremne vzdialena a snazi sa ju nahradzat KONFRONTACIAMI, DIKTATORSTVOM ,svojou detinskou URAZLIVOSTOU a prehnanym vylievanim svojich pocitov prostrednictvom socialnych sieti (ktore uz nikoho nezaujimaju, ale o to viac nasieraju). Vlastnostami,ktore by nemal mat ziadny dobry a ani priemerny politik ! Robit opatrenia-nie je jednoduche- chapem!

Co nechapem- preco neplatia pre vsetkych rovnako- vratane politikov.

Nechcem citat ziadne Vase smiesne ospravedlnenia – zelal by som si radsej vediet,ako sa postarate o starych ludi a o ludi, ktori prisli o pracu a ako im stat, ktory teraz riadite, IDE POMOCT!
Pretoze ludia dnes POTREBUJU OD STATU POMOC !!! ale mam obavu, ze Vy ako premier na to nemate kapacitu- emocnu a ani prakticku!!
Pan Matovic- mali ste sancu zanechat po sebe nieco uzitocne,ale vysledkom vasho vedenia krajiny je len NESPOKOJNOST a opatovne sklamanie z pocitu,ze na dobrych politikov si tato krajina este chvilu pocka!
Hmm …STE TU UZ DLHO ! Takze- NEXT PLEASE ! ! ! ( tomuto snad budete v anglictine rozumiet pan premier )
PS: Skoda,ze neexistuje vakcina na ROZUM! Par ludi v mojej krajine je naozaj potrebne zaockovat -a povinne !!!