VIDEO: Kollár sa z nemocnice prihovára ľuďom o nehode. Prečo bol s bývalou Misskou mimo svojho bydliska počas zákazu vychádzania?

Od nehody predsedu Národnej rady, Borisa Kollára, už prešli takmer 2 týždne. Kollár musel bezodkladne podrobiť operácii pretože mal zlomený druhý krčný stavec.

Okolnosti nehody a to kto a prečo bol s ním v tom čase v aute odtajnil prostredníctvom videa.

Na videu tak leží nehybne na lôžku a hlavu spolu s krkom má zafixovanú v špeciálnej kovovej konštrukcii. Život mu zachránili členovia ochranky a neskôr aj lekári.

Na začiatku videa ďakuje ľuďom, ktorí mu posielajú povzbudivé slová, myslia na neho a modlia sa za to aby bolo všetko dobre. Ďalej sa poďakoval šoférovi a osobnému strážcovi, ktorí mu aj napriek zranenia okamžite poskytli prvú pomoc. Spomenul aj neznámych zdravotníkov, ktorí išli okolo miesta nehody a pomohli im.

Po nehode bol prevezený do bratislavskej Nemocnice sv. Michala, kde zistili čo s ním vlastne je a neskôr ho dávali na Kramároch “dokopy”. Poďakoval sa aj celému zdravotníckemu kolektívu, ktorí ho podľa jeho slov vytrhol hrobárovi z lopaty.

 

 

Prečo porušil zákaz vychádzania?

V ďalšej časti sa vyjadril k okolnostiam prečo bol mimo svojho bydliska v čase, keď platil zákaz vychádzania. Povedal aj to, že síce mal 10 až 11 dní čas na vymyslenie prikrášleného príbehu no on povedal na rovinu ako to bolo.

Podľa jeho slov sa mal počas víkendu starať o syna Artura, ktorý s matkou býva v Moste pri Bratislave. Syn bol už u neho doma no keďže mal ísť od neho po víkende do školy, išiel jeho školské veci vyzdvihnúť k Arturovej matke, ktorej zároveň priniesol jedlo. Využil tak výnimku zo zákazu vychádzania a to starostlivosť o blízku osobu.

 

Výpovede sa zhodujú!

Domov sa vracal cez Dunajskú Lužnú ako vždy, keďže sa odtiaľ rýchlejšie napojí na diaľnicu. V tom čase si volal s kamarátkou, ktorá mu mala údajne “zháňať nejaké veci”. Jednalo sa o bývalú Missku a súčasnú celebritné vizážistku Miroslavu Fabušovú.

Tá ho mala poprosiť o láskavosť aby ju odviezol do mesta do lekárne a späť domov mala ísť taxíkom čo sa zhoduje aj z jej výpoveďou. Neodmietol a Fabušovú mal odviezť do lekárne no po ceste do Bratislavy mali haváriu. Prešlo na zelenú no iné auto im vbehlo do cesty čo znamená, že oni neboli v tomto prípade vinní.

Odkaz neprajníkom

“Ja som dopadol takto ako som dopadol. Utiekol som naozaj hrobárovi z lopaty, nie raz ale možno trikrát. Takže som vďačný hlavne tomu hore, že ma tu ešte chvíľu nechal,” skonštatoval Kollár.

V závere sa vyjadril aj k negatívnym odkazom, ktoré dostáva rovnako húfne ako aj tie pozitívne. “Hejterom” tak odkázal, že sa nezmení a bude všetko robiť tak ako doteraz. “Budem sa snažiť pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú, ktorí sú najzraniteľnejší v tej politike. A pevne verím, že v čase aj tých, ktorí mi nenapísali zrovna tie najlichotivejšie správy a že mojim konaním ich presvedčím, že sa mýlili,” dodal na záver.

 

zdroj foto: mirkafabus